2737
2739

خواهرم ازدواج کرده شوهرش براش دم و دقیقه مانتو و شال و.... میخره. من بیچاره وضعم خوب نی خو مثل اون هر هفته و هر روز و هر ماه بخرم، همش لباسها منو میپوشه. امروز دیگه توپیدم بهش، به خدا من بعضی وسایلمو یه بار هم نپوشیدم اما کهنه شدن. آخه جایی ندارم برم خو. اما با این حساب کهنه شدن. کار بدی کردم بهش گفتم؟ البته منم دو سه بار مانتو اونو پوشیدم اما خب قدیمیهاشو نه جدی ها که شوهرش میخره اونم چند بار فقط 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شوهرش میخره بازم از تو میگیره

بازم بعضی وسایل منو میپوشه، اخه من واقعا پول ندارم بخرم هر ماه و هر روز خو 

با اون همه لباس که شوهرش براش میخره بازم لباسای تورو میپوشه؟

همش متنوع میپوشه دیگه هر بار میره مهمونی یه چی میپوشه. احساس گناه دارم الان   

2740

من بشخصه نمیپسندم لباس تن کسی رو بپوشم یا بدم‌بپوشه...

اگه ازت ناراحت شده 

حرفت اشتباه نیست

احتمالا لحنت مناسب نیست

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

منم همین مشکلو دارم خواهرم خونه خودش اینقدر لباس داره ک نگو چون وضعشون خوبه بعد خونمون ک میان میخواد بره بیرون میره در کمدمو باز میکنه و هی پرو میکنه مانتوهامو ک با کدوم برم بیرون منم روم نمیشه چیزی بهش بگم ب مامانم میگم بهش بگه اینقدر لباسای منو دست نزنه اما بازم همونه. تازه میپوشه هم بعد میندازه سر جاش نمیزاره

همش متنوع میپوشه دیگه هر بار میره مهمونی یه چی میپوشه. احساس گناه دارم الان    

آدم که سر لباس با خواهرش بحث نمیکنه، تو هم هر وقت لباس نو خواستی مال اونو بپوش. 

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
من بشخصه نمیپسندم لباس تن کسی رو بپوشم یا بدم‌بپوشه... اگه ازت ناراحت شده  حرفت اشتباه نیس ...

خب با لحن مناسبم گفتم بهش گفتم خواهرم من مثل تو خو پول ندارم هر روز بخرم. بلاخره منم دخترم یه چی باید نو داشته باشم. من اگر میگم وسایل منو کمتر بپوش به خاطر اینه. مگه میفهمه اخه. باز میپوشه

2706