2737
2734
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 151 پست

استارتر خب چرا خودت رو انقد عذاب میدی

برو شکایت کن از شوهر اول درخواست نفقه بچه بده وظیفه اونه خب شوهر دوم هم حق داره!!!

اون مرده راحت داره زندگیش رو می کنه خرجی بچه اش رو هم نده؟! حتما می ره زن میگیره خوش هم میگذرونه!

شوهر دوم حق داره چون شما از نفقه بچه ات ک شوهر اول باید بده گذشتی

بگو وکیلت زنگ بزنه شوهر اول بگه یا نفقه بچه رو + نفقه معوقه اش پ میدی یا بچه رو می خوایم برگردونیم ب خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همچین موقعیتی رو از نزدیک دیدم...  لطفا رو حرفام احساسی فکر نکن... و منطقی باش...  ...

چقدر قشنگ گفتی افرین

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2731
استارتر خب چرا خودت رو انقد عذاب میدی برو شکایت کن از شوهر اول درخواست نفقه بچه بده وظیفه اونه خب ش ...

من تموم کارهاشو کردم یکماه دیگه از حقوقش کسر میشه ، من فقط از این دردم میگیره ک همش میگه من ی هزاری این نفقه را هم نمیخوام ، اون مدتی ک میداد بخدا من برا خونه و برا دخترشم چیز میخریدم 

باخودش حرف زدی؟؟ اگه واقعاً ادم کسی رو بخواد پا رو حرف مردم میذاره

دقیقا حرفت درسته خواهری منو اکه میخواست پا میزد زو حرف همه 

اونقدر تلاش کردم یه کلمه هم باهام حرف نزد ۱۰ماهه میگذره

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2738
من در حال جدایی هستم . قصدم اینه با یکی صیغه شم . تا سه چهار سال. دخترم الان ۱۹ سالشه .خلاصه سه چهار ...

تو همون موقعیت ازدواج خواستگاری که برا دخترتون میاد، در تحقیق های اولیه در و همسایه میگن والله هر روز یکی میاد یکی میره🙄☹️ نمیگن که صیغه است و حلال

یدنامتون میکنن و آینده دخترتون پای کار شما تباه میشه... و معمولا چون کسی که میاد صیغه میکنه خانواده دایم از قبل داره 

زندگی زن و بچه اون هم پای شماست... 

ازدواج دایم بهتر از موقته... مطمین باشین... 

گاو پیشونی سفیدتون میکنن این جماعت... عاقلانه تصمیم بگیرین

تو همون موقعیت ازدواج خواستگاری که برا دخترتون میاد، در تحقیق های اولیه در و همسایه میگن والله هر رو ...

اول کامنتمو بخون لطفا بعد نظر بده . مگه من خراب محلم هر روز بخوام با یکی صیغه شم . گفتم یکی سه چهار ساله صیغه میشم .اونم نیاد خودم هفته ای یکی دوبار میرم پیشش. واقعا که نخونده نظر ندین. بعدشم من فقط فکرش از سرم رد شده هنوز عمل نکردم که

اول کامنتمو بخون لطفا بعد نظر بده . مگه من خراب محلم هر روز بخوام با یکی صیغه شم . گفتم یکی سه چهار ...

به نظر من بهش فکر هم نکن... حالا باز خودتون میدونید... 

شما... نیستید ولی حرف مردم به درازا میکشه... 

به هر حال خود دانید

به نظر من بهش فکر هم نکن... حالا باز خودتون میدونید...  شما... نیستید ولی حرف مردم به درازا ...

آره به نظرم حق با شماست😐 خدا لعنت کنه شوهرای بی مسئولیتو که آدم فکرشو با این مزخرفات مشغول میکنه😔

نمیدونم شوهر من و امثال من چجوری تو اون دنیا باید جواب پس بدن . حتی گناه افکار منو اون باید پس بده چون محبتی ازش نمیبینم. خودش رختخوابشم جدا کرده ، خدا از از اون هرزه خانوم و شوهرم نگذره

2706