2733
2734
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمیرم .سخته خیلی.هم برا شما هم دخترت هم شوهرت هم بچش.عزیزم شوهرت ادم حسابی نیس ولی شما برا هردوشون م ...

دوساله واسه دخترش همه کاری کردم ک شاید ببینه و یاد بگیره ولی پرتوقعه واسه ی لقمه نون ک میاره تو این خونه میخواد برده داری‌کنه انگار اخلاقش خیلی بده ، منم تازگی عا چسبیدم ب دختر خودم ،اونو جلو باباش محلش میدم ، بخدا کاش نمیگفتم انقد نامادری بده ناپدری خییییییییلی بدتره خیلی ،

گلم ميتوني از ي بعد ديگه هم ب قضيه نگاه كني

همسرت ميتونست بچه ت رو قبول نكنه همين ك قبول كرده يعني آدم بدي نيست.از خطاهاي كوچيكش بگذر نذار زندگيتون تلخ بشه 

تو انقد ب بچه ها محبت كن تا خودش از رفتاراش شرمنده شه.

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
2728
استارتر جان بچه شوهرتم دختره؟بچه هاچجوره رابطشون؟

اره دختره  ، ی دختر لجباز و قهرو مدام با دخترم قهر میکنه حالم ازش‌بهم میخوره دیگه ، جلو من میاد دستمو بوس میکنه میره پیش‌مادرش بدگویی میکنه اونم اس میده واسه شوهرم میگه

بيام واقعيت گرا باشيم پدر خود بچه نفقه نميده بازم اين اقا احساس مسئوليتش بيشتره بهتره تحمل كني ...

خوب ایشون داره بچه اونم بزرگ میکنه.همه میدونیم بچه بزرگ کردن چقد سخته.من نمیگم یکسان دویت داسته باشن بچه هارو ولی میتونن ادای فرق نزاشتنو دربیارن حداقل.

من همچین موقعیتی رو از نزدیک دیدم... 

لطفا رو حرفام احساسی فکر نکن... و منطقی باش... 

چون دخترت حامی مالی نداره و به نوعی مجبوری و به همسر دومت وابستگی مالی داری

باید سیاست داشته باشین هم تو هم دخترت... 

1.به دخترت یاد بده که شدیدا با زبونش و اعمالش احترام پدرخونده رو داشته باشه و به نوعی اون رو وابسته خودش کنه... 

مثلا بابا خسته نباشی، بابا خوش اومدی، هرچی بابا بگه، بابا هرچی دوست داره... 

خودت اصلا و ابدا نگو دخترم تو رو محل نمیده... برعکس بگو، اونقدر خوبی که بچه ام بیشتر از من دوست داره... 

کم کم خوب میشه

من خمچین موقعیتی رو به عینه به چشم دیدم... 

دختره 5 سالش بود که به خانواده مون اومد... بیشتر از تنی ها دوسش داریم... 

دختره به پدرخونده اونقدر خوبی کرد که اون پدرخونده بزرگش کرد تامینش کرد

آزاد درسش رو خوند

شوهرش داد با جهاز  صد میلیونی(پنج سال پیش) 

سیسمونی سی میلیونی

هر مراسمش خرج و مخارج میده... 

دختره خیلی با سیاست و خوب بود و همینطور مادر دختره... 

طوری که هر کی خواستگار میومد میگفت هرچی بابام بگه... طوری شد که باباه هر کی رو برخلاف میل باطنی دختر رد میکرد دختره خم به ابرو نمی اورد و میگفت بابام صلاحم رو بهتر میدونه

2738
فقط بچه دار نشو از من بهت نصیحت  من ی پسر داشتم شوهرم فوت کرد بعداز ۱۲ سال ازدواج کردم با مردی ...

آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم

عزیز میفهممت .منم طلاق گرفتم یه دختر 9 ساله دارم که پیش خودمه با پدر مادرم زندگی میکنم .اینجام خیلی سخت میگذره ولی دیگه بخاطر دخترم فکر ازدواج و از سرم بیرون کردم . خدا هممونو کمک کنه

اره دختره  ، ی دختر لجباز و قهرو مدام با دخترم قهر میکنه حالم ازش‌بهم میخوره دیگه ، جلو من میاد ...

دلیل رفتارای شوهرت مشخص شد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
گلم ميتوني از ي بعد ديگه هم ب قضيه نگاه كني همسرت ميتونست بچه ت رو قبول نكنه همين ك قبول كرده يعني ...

ن عزیزم میدونی روز اول گفت یا دوتایی شون میاند یا هیچکدوم حالاهم مجبوره هیچی نگه چون باید بچه خودشم بفرسته بره اگه دختر من نباشه ،ولی بخدا بسکه هیچی نگفتم و همش دختر خودمو دعوا کردم بخاطرش دیگه خسته شدم ،دخترشم از حالا چوب باباشو میخوره هرجور با بچم رفتار کرد با بچش رفتار میکنم 

بيام واقعيت گرا باشيم پدر خود بچه نفقه نميده بازم اين اقا احساس مسئوليتش بيشتره بهتره تحمل كني ...

مجبور نبود قبول کنه! منم دارم واسه بچش مادری میکنم باتموم غرها و حرفایی ک بهم میزنن ،

آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم عزیز میفهممت .منم طلاق گرفتم یه دختر 9 ساله دارم که پیش خودمه با پدر ...

دلم واسه خودم و بچم خیلی میسوزه چ شانس هایی ما داشتیم ک الان بچه هامونم باید ب پای ما بسوزند ، اگه میتونی برو سرکار یکم‌پول هاتو جمع کن خونه جدا بگیر ک راحت باشید 

دیدت رو باز کن وگرنه زندگی رو برا خودت و دخترت سخت میکنه... 

زن با سیاست دیروز بجا گریه و قهر میدونی چیکار میکرد... 

این رو که شوهره گفت... میگفت وای وروجک ها خوردن و به تو نرسید(نه به دختر اون نه دختر خودت) 

باشه عزیزم حتما... 

خب نقطه ضعف میدی دستش... و اون هم تو رو چون بد میبینه بد هم میشناسه با پیامک های دیگران هم بیشتر باور میکنه که نامادری بدی هستی

2706