2733
2739
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 151 پست
عزیزم طلاق نگیر وقتی تعمین مالی نداری .سعی کن سیاست بخرج بدی . از هر جا که بتونی یه پس انداز مخفی دا ...

یکی دوماه دیگه نفقه اش درست میشه ، ولی من از کجا پس انداز کنم ؟ به بدبختی پول تو‌جیبی بهم میده ی ش ا ر ژ و صدبار باید بهش بگم 

بله حرفتون درسته، ولی بخدا انقد باهاش حرف زدم ک خسته شدم ،اخه جلوم میگه نفقه رو نمیخواد بگیری و من ی ...

میگه نمیخواد چون غرور داره ولی الان خرج زیاده هر چند بازم حق اون برخوردا رو نداره ولی حس میکنه که فقط بخاطر خرج میخوایدش . یارانه شما و دخترتون کجاست ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس میگی یه زن بعد طلاق بی شوهر بمونه؟

بی شوهر بمونه بره خونه مردم کارگری کنه شرف داره به صیغه شدن

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
عزیزم صیغه، آینده بچه رو تباه میکنه... چون یک اسم مادر به... در میره و برای فرزند دختر بد میشه عوا ...

من در حال جدایی هستم . قصدم اینه با یکی صیغه شم . تا سه چهار سال. دخترم الان ۱۹ سالشه .خلاصه سه چهار سال دیگه ازدواج میکنه 

2738
چیکار کردی؟؟  بخدا منم هر کار از دستم بر اومد کردم ولی شوهر من خیلی طعنه میزنه حرف کلفت میزنه د ...

مثلا ي نمونه ش ب زور شوهرم رو راضي ميكنم شام بريم بيرون،بعدشم ب دخترم ميگم فلاني گفته ب خاطر دخترت ميريم .ب اسم همسرم براي دخترم هديه ميخرم....و از اين مدل كاراي جزيي ك كم كم محبتشون ب هم زياد شه

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
خدا نکنه ، همیشه میگم کاش تو زندگی اولم میموندم باهمه کتک کاری هاش و بداخلاقی و رفیق بازیش ولی بخاطر ...

اینقدر میترسم خدایا اما من راه چاره ای ندارم اون منو نمیخواد به هر دری هم زدم به هیچ صراطی مستقیم نمیشه و میگه فقط طلاق 

من داره طلاق بهم تحمیل میشه و هیچ راهی نذاشته واسه برگشتم 

اما وقتی میبینم این خانم از بدی زندگیش میگه باز دلم می‌ریزه در صورتیکه من راه دیگه ای ندارم اون منو نمیخواد

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
چرا مگه صیغه چشه ؟ هرزگی که نمیکنه 😐

عزیزم صیغه شدن ازت سو استفاده میکنن بعد مثله دستمال کاغذی میتدازنت دور

من هدفم از صیغه شدن اینه که خرج و مخارج دانشگاه دخترمم بده . وگرنه خودم یه زن تنها از پس این زندگی ب ...

عزیزم هیچ کس همچین کاری نمیکنه..ازدواج کن اگه نمیتونی برو سر کار