2733
2739
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 151 پست

تقصیر شوهرت نیس تقصیر توعه ک انقد ساده ای و   احساساتی من باشم پدرشو در میارم . یذره سیاستم یاد بگیری بد نیس

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دارم طلاق میگیرم ده سال زنش بودم بخاطر یه سری اتفاقا دیگه نتونستیم زندگی کنیم 

اینم بگم بچه ندارم 

همه بهم میگن برو خدات و شکر کن بچه نداری داری طلاق میگیری اگه بچه داشتی یا نباید طلاق میگرفتی یا هم بخاطر بچه خودت از ایندت میوفتادی 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
با وجود بچه یا نباید طلاق گرفت یا اگه مجبور به طلاق بودید دیگه باید قید ازدواج دومو زد

اره خیلی خریت کردم ولی موقعیتمم خیلی بد بود اگه خونه پدریم میشد زندگی کنم و‌مجبور نبودم برم سرکار هیچوقت ازدواج نمیکردم 

2740
واااایی میخوام شوهرتو ببینم با ی گلوله تو مغزش از اینهمه بیشعوری خودش وتورو خلاص کنم

چرا منو ؟؟ ادمها با میل خودشون گاهی مسیرهارو نمیان منم مجبور بودم شوهر کنم اخرش اصلاً داستان زندگی من از اولش با بدبختی بوده تا الان 

چرا منو ؟؟ ادمها با میل خودشون گاهی مسیرهارو نمیان منم مجبور بودم شوهر کنم اخرش اصلاً داستان زندگی م ...

نه اونو بکشم..تورو خلاص بشی از دست بیشعوریش

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
اره خیلی خریت کردم ولی موقعیتمم خیلی بد بود اگه خونه پدریم میشد زندگی کنم و‌مجبور نبودم برم سرکار هی ...

هنوز شاغلی ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706