2726
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 151 پست

ب دل نگیر مردا همشون بیشعورن

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب دل نگیر مردا همشون بیشعورن

گاهی حیرت میکنم‌ چطور میتونن اینهمه دل بشکنن ای موجودات...اینقد سخت و سفت باشن

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2728
با وجود بچه یا نباید طلاق گرفت یا اگه مجبور به طلاق بودید دیگه باید قید ازدواج دومو زد

دقیقا منم تازه جداشدم دوتا بچه دارم اصلا نذاشتم کسی بفهمه جداشدم اصلابه ازدواج فکرنمیکنم بچه هام پسرهستن خیلی تنهام

باهاش منطقی حرف بزن بگو منم بخوام مثل تو باشم بچه خودت ضرر میکنه هر چند عقل ندارن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
گاهی حیرت میکنم‌ چطور میتونن اینهمه دل بشکنن ای موجودات...اینقد سخت و سفت باشن

من فقط خودمو زدم ب کوری و کری و لالی .پیش این مردا باید کر بود و کور

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی

تو راه ی کلمه باهاش حرف نزدم و همینطور گریه میکردم ک چرا باباش نفقه اش رو نمیده ک من انقد طعنه و سرکوفت بشنوم 

بعد ب بچه خودش میگه کجا میری و ب بچه من ی کلمه نگفت کجا میری اومد مارو در خونه مامانم پیاده کرد و موقع رفتن گفت ساک خودتم بردار اخه ی شهر دیگه ایم ، قرار بود شب بیاد دنبالم بریم خونه مامانش، قبل اینکه اینارو بگه بهش گفتم همینجوری فرق بین اینا میذاری که بچه من محلت نمیذاره بعدازاین منم رفتارها خودت و‌میکنم بخاطر دوتا دونه گیلاس ببین چقد سرکوفت دادی ، خلاصه اومدم ساکمو بردارم بهش گفتم مگه شب نمیخوای بریم اونجا گفت نه چیزاتو بردار منم برداشتم و اومدم خونه مامانم 

از من میشنوی زرنگ باش وقتایی ک شوهرت خونه نیس دخترتو قایمکی ببر آشپز خونه میوه بده بخوره جلو شوهرت کم بده بهش .وقتی شوهر ادم اینطوره باید با نقشه زندگی کرد

از من میشنوی زرنگ باش وقتایی ک شوهرت خونه نیس دخترتو قایمکی ببر آشپز خونه میوه بده بخوره جلو شوهرت ک ...

واقعا حق این مردا همینه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

منم اولا فقط حرف میکشیدم تو جونم ولی الان کیف میکنم و با سیاست پیش میرم

دخترم چندروزه سرما خورده و تب داره فقط یبار گفته ببرش دکتر اگه بچه خودش بود بخدا سفت میگفت پاشو ببریمش دکتر ، الهی خدا تقاصشو بده ،منم واسش اس دادم گفتم فک نکن من خرم همه اینارو میفهمم و تو روت نمیارم ولی خدا جا حق نشسته 

گیلاس ها رو‌همه رو شستی؟؟ اصلا ب خودت رسید؟؟ من یهو جا خوردم ،گفتم نه همش نبود بعدم گفتم مگه کدومشون ...

فقط بچه دار نشو از من بهت نصیحت 

من ی پسر داشتم شوهرم فوت کرد بعداز ۱۲ سال ازدواج کردم با مردی که مجرد بود 

اما تموم اون سالها انگار لای منگنه بودم پسرم میرفت سربازی یهو میگفت امشب هوس کردم ببرمتون شام بیرون 

از بس پدرسوخته بود 

بعد موقع شام من مادر بودم جیگرم کباب میشد دروغی میگفتم معدم درد گرفته میبرم خونه بعدا میخورم 

میاوردم خونه تا سرش گرم میشد میریختم تو ظرف دیگه دوتاقاشق تهش میزاشتم اگر دید باور کنه خوردم 

میزاشتم ته فریزر که پسرم اومد از پادگان تو مایکروفر گرم کنم بخوره 😢 در حالیکه بظاهر من فرمانده خونه بودم رو نمیدادم بهش حرف حرف من بود اما بخاطر دوتا بچه دیگه ای که ازش داشتم دستم زیر سنگ بود 

اخرشم تقش در اومد زن گرفته بازم تکرار تاریخ شد بچه بی پدر بزرگ کردم

این ی نمونش بود پدر جدم در اومد 

دقیقا میفهمم حال دلتو 😢

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706