2737
2739
عنوان

آخه این همه خسیس بودن.....اصلا داریم یه همچین چیزی

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 85 پست
خوش بحالتون که اینقدر زود جواب میاد تو ذهنتون من فقط دهنم وا مونده بود

من هميشه با بگو بخند و شوخي و مهربوني جواب ميدم 

خيلي خوبه بدون اينكه طرفم ناراحت بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس مادرشوهر من اصلا خسیس نیس از اسرافش خوشم نمیاد البته پولداره و از خرج کردن لذت میبره بمنم میگه ...

اینا وضع مالی خوبی دارن

قبلا معمولی بود درجه خسیس بودنش

الان دیگه افتضاح شده

البته درستم میگن

شاید من مقصر بودم

شاید من زیادی خودم رو تو چشم نشون دادم

خیر سرم گفتم بعد از چندین مدته میام‌میمونم اینجا سرولباسمون شیک باشه

من که باورم نشد😐 مگه میشه؟؟؟!!!!😐😐😐😐😐

من برای پسر سه ساله ام دوتا تخم مرغ نیمرو میکنم، میخوره بازم چشمش تو بشقاب بقیه ست، مگه میشه ۱ تخم مرغ برای ۴ نفر، زیادم بیاد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
اینا وضع مالی خوبی دارن قبلا معمولی بود درجه خسیس بودنش الان دیگه افتضاح شده البته درستم میگن شا ...

احتمالا حسوده  نه خسیس

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
اینا وضع مالی خوبی دارن قبلا معمولی بود درجه خسیس بودنش الان دیگه افتضاح شده البته درستم میگن شا ...

چيزي كه من ديدم اينه كه سن بالا تر ميره خساست بيشتر ميشه هرچند قاعدتا بايد برعكس باشه و با خودشون بگن خرج. نكنيم ميمونه واسه بقيه 

2740
منم شوهرم همیشه واسم لباس میخره همیشه دوست داره شیک پوش باشم مادر شوهرمو بجای اینکه چیزی میخرم بگه م ...

آخه من شوهرم خیلی اهل لباس پوشیدن و شیک و پیک گشتنه

خب هرچی باشه من زنشم

چطوری به پاش نرسم؟

منم باید مثل شوهرم بگردم دیگه

نه والا. این یه تیکه شه   مادر شوهر من مرز های خسیس بودن رو جابه جا کرده کلا

منم خانوادش همینجورن

مثلا دستمال توالت که خط پرفراژ داره ، هر تکه اش دیدید که اندازه کف دسته اونم تا آب بهش میرسه میشه اندازه یه نقطه 😁

وقتی خونشون میرم دستشویی میبینم نفر قبلی همون یه تکه رو هم نصف کرده کج و کوله کنده استفاده کرده

😒😒😒

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

عزیزم عمتون با نون یه ریال دو ریال تا وضعیت وحشتناک الان انواع و اقسام نرخ ها رو تجربه کرده واقعا برا قدیمیا کارهایی که نسل الان میکنن غیر قابل قبوله ...ویه نوع ولخرجی محسوب میشه ...الویت های ادم ها متفاوته یکی الویتش یه لقمه نونه که نمیره ..‌یکی با پوشیدن لباس خوب حس رضایت و خوبی بهش دست میده ....یه عده ام با چند تا النگووو و چهارتا دندون خراب و لباسا پوسیده ...‌ایشون بزار به حال خودش ...هیچوقت براشون این قیمت ها قابل هضم نیست ....بقول یکی از دوستان یعنی میخاد دلسوزی کنه ....چه بسا این روزا خیلیا راحت از روزمرگیاشون مینالن و قیمت میدن مثلا چایی کیلو فلان اما شاید منظور ندارن ..‌‌.

منم خانوادش همینجورن مثلا دستمال توالت که خط پرفراژ داره ، هر تکه اش دیدید که اندازه کف دسته اونم ت ...

یه قیچی بزارن کنارش،حداقل صاف و‌صوف کنده بشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706