2733
2734
عنوان

آخه این همه خسیس بودن.....اصلا داریم یه همچین چیزی

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 85 پست
شايد  البته با داستان دم كردن چايي ديگه فهميدم واقعا خسيسه

اخه خواهرمن فوقالعاده خسيسه يعني تعريف كنم دهنت واميمونه ولي تايككم پول دستش ميادميره طلاميخره چون ميگه پولم دوبرابرميشه به مرورزمان

كاش زمان به عقب برميگشت
ببین ظهر ماست کشیدم  تو کاسه ماست تموم شد ظرف ماست گذاشتم کنار سینک ظرفشویی رفت برداشت یکم ...

منم تو ظرف ماست آب و نمک میزنم دوغ درست میکنم 😁

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره  یه بارم پدر شوهرم میگفت من این همه میرم ماست سفت و خوب میخرم این زن آب میریزه توش که زیاد ...

وااای.دقیقا یادم اومد رفتیم خونه ی بنده خدایی.تو مایع ظرفشویی و دستشوییشونآب ریخته بود.یعنی نصف نصف.حالا تو مایع ظرفشویی قابل تحمل تره.ولی مایع دستشویی دیگه بدرد نمیخوره

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم  
یه بار اومدم صبحانه درست کنم  4 نفر بودیم من و همسر و دخترم و مامانش  4 تا دونه تخم مرغ در ...

وا مگه میشه؟😰😰

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2742
2740

برعکس مادرشوهر من اصلا خسیس نیس از اسرافش خوشم نمیاد البته پولداره و از خرج کردن لذت میبره بمنم میگه فقط بخر بپوش ب خودت برس آدمیزاد دوست و دشمن زیاد داره عاشقه ارایشه رژیم لبم پاک شه مال خودشو میده میگه بزن  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
یه بار اومدم صبحانه درست کنم  4 نفر بودیم من و همسر و دخترم و مامانش  4 تا دونه تخم مرغ در ...

شوخی میکنی!!!!

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

منم شوهرم همیشه واسم لباس میخره همیشه دوست داره شیک پوش باشم مادر شوهرمو بجای اینکه چیزی میخرم بگه مبارکت باشه میگه واسه چته مگه نداشتی با اینکه مانتو میخرم میگه برا چته این همه مانتو

2706