2733
2739
عنوان

آخه این همه خسیس بودن.....اصلا داریم یه همچین چیزی

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 85 پست
دخاراش چطور میموشن

دختراش معمولی هستن

خودشم معمولی هست

ولی من شرایطم فرق داره واقعا

اونا یه مقدار کج سلیقه هستن هیچوقت به چشم نمیان

دلیلی نداره منم کج سلیقه بشم

یه‌مانتو پوشیدم خیلی بهم میومده خب دلم کشیده خریدمش حالا مانتو تو چشمه گناه من چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عادت به چایی خوردن دارم صبح یه مرتبه دم کرده بعد عصر میگه چایی شده کیلو صد هزار تومن من‌که دیگ ...

من باشم میگم فدای سرت عمه جون چای بمونه سمی میشه ادم اگه بخواد اینجورچیزارو رعایت کنه باید کلی خرج دوا درمون کنه چای مونده میگن سرطان زاس منکه غذا و خوراکی هم فریز نمیکنم همه چیز تازه به تازه خدای نکرده ادم سرطان بگیره باید زندگیتو بفروشی به کنار درد عذابش دیگه هیچ سعی کن قانعش کنی دست از کاراش برداره.مثلا اگه میگه لباس نه طلا بگیر بگو من زیاد نمیگیرم لباس اینجا مهمونم گفتم نو نوار باشیم ما اول زندگیمونا باید جمع کنیم اما شما دیگه پس اندازاتو کردی باید زندگی راحتی داشته باشی خوب بخوری خوب بپوشی خوب بگردی من چون دوست دارم بهت میگم به چشم عروس نه به چشم بچه بردار میگم بهت

چند تا مثالش بگم  براتون چند دست لباس نو و شیک برای خودم و بچم خریدم لباسارو که رو تن ما دیده ...

شوهرتو بهونه کن بگو خب اون اینطوری دوست داره‌ دوست داره من لباسای نو براش بپوشمو اینا

این ترفندیه ک من خیلی ازش استفاده میکنم هروقت مادرشوهرم به یه چیزی یایه کاری گیرمیده میگم شوهرم اینطوری گفته اینطوری دوست داره،اونم چون ی جورایی ازشوهرم حساب میبره دیگه هیچی نمیگه😂

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
2740
چند تا مثالش بگم  براتون چند دست لباس نو و شیک برای خودم و بچم خریدم لباسارو که رو تن ما دیده ...

شاید جدیدا عضو نی نی سایت شده😁

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
بزار بگه تو چند روز مهمونش هستي خودتو كوچيك نكني جوابشو بدي  خر جوره ميتوني تحمل كنه  از ...

ببین

ظهر ماست کشیدم  تو کاسه

ماست تموم شد

ظرف ماست گذاشتم کنار سینک ظرفشویی

رفت برداشت یکم آب زد ته ظرف ماست اومد ریخت تو کاسه ها😐

اصلا یعنی چی این حرکت؟

یه بار اومدم صبحانه درست کنم  4 نفر بودیم من و همسر و دخترم و مامانش  4 تا دونه تخم مرغ در ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐