2733
2739
عنوان

میم مثل مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 7823 بازدید | 1547 پست
عزیزم زیاد به این چیزا فکر نکن و حساسیت نشون نده مهم اینه که نی نی دار شیم  اگه نظرت راجع به آ ...

اشتباه کردم فقط وقتم تلف شد

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
خوب کاری میکنی  ماها دیگه نباید وقتو تلف کنیم منم منتظرم سه ماه دوره داروی شوهرم تموم شه بره آ ...

علوی دارو داد بهش؟اگه مرتب خورده باشه قطعا تغییر کرده مطمئن باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علوی دارو داد بهش؟اگه مرتب خورده باشه قطعا تغییر کرده مطمئن باش

آره عزیزم دارو داد ولی اصلا داروهای تخصصی نیست

ویتامین ای و کلومیفن و الکارنیتین هست

هر روز میخوره اما سر ساعت نیست هر وقت عشقش بکشه یه بار ساعت 6 یه بار 8 یه بار 3 ، کلا قاطی پاطی خورد

حالا تا 11 مهر باید بخوره 

خدا کنه فرق کرده باشه

2728
آره عزیزم دارو داد ولی اصلا داروهای تخصصی نیست ویتامین ای و کلومیفن و الکارنیتین هست هر روز میخوره ...

عیب نداره مهم اینه که بخوره.منم شوهرم فردا سونو میده ببینم نتیجش چی میشه

خوب کاری میکنی  ماها دیگه نباید وقتو تلف کنیم منم منتظرم سه ماه دوره داروی شوهرم تموم شه بره آ ...

سنمون بالا داره میره اخه من الان سی و سه سالمه 😒 تا کی صبر کنم طبیعی ....

بیست و سه چهار سالم بود اره وقت بود .....حتما خیری توشه ..ما که از فردا خبر نداریم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
اشتباه کردم فقط وقتم تلف شد

آیو آی خیلی را حل معمولی چرا اینجوری فکر میکنی ...ببین شوهر من با مورفولوژی یک درصد ایو ای نطفه تشکیل شد ، شما که خیلی از ما قوی تر هستین انشالله طبیعی نشد وقت تلف نکن برو دنبالش

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2740
آیو آی خیلی را حل معمولی چرا اینجوری فکر میکنی ...ببین شوهر من با مورفولوژی یک درصد ایو ای نطفه تشکی ...

ببین روش جمع اوری اسپرمشو نمیتونستم قبول کنم🙈منظورمو میفهی؟الان ازمایشو خب ادم میگه برا نتیجه ازمایش از اون راه استفاده میکنن،ولی این میخواد نطفه رو تشکیل بده برام مهم بود نطفه از چ طریقی تشکیل میشه.اگر با نزدیکی میشد اسپرمو گرفت حتما قبول میکردم.اگر خدا لطف کنه و تا مهر بشم ک هیچی اگر نه باید برم دیگه راه فراری نیس.یه سری ازمایش تخصصی دکتر انصاری پور برام نوشت اونارو هم برم بدم 

آیو آی خیلی را حل معمولی چرا اینجوری فکر میکنی ...ببین شوهر من با مورفولوژی یک درصد ایو ای نطفه تشکی ...

هرچند ب مورفو و این چیرا نیس.هرکی منو میدید میگفت تو ک مشکل خاصی نداری زیر پنج ماه حامله میشی. Iui هم همینه اگه خدا نخواد بده اونم نمیشه.باید بخواد برام 

ببین روش جمع اوری اسپرمشو نمیتونستم قبول کنم🙈منظورمو میفهی؟الان ازمایشو خب ادم میگه برا نتیجه ازمای ...

متوجه هستم چی میگی عزیزم ، اما یه وقتهایی حکم اضطرار شامل میشه ، مثل زلزله که نامحرم و محرم دیگه مطرح نیست از زیر آوار مردم نجات میدن یا مثل پزشکی یا هرچیزی که شبیهشه بد به دلت راه نده خدا عقل سلیم داده به بشر برای پیش برد علم پزشکی و خیلی چیزای دیگه ...

نگران نباش ...میدونم دلت میخواد از رو اون راه نباشه اسپرم ولی نیت و هدف چیز دیگس 😘⁦❤️⁩

ببین روش جمع اوری اسپرمشو نمیتونستم قبول کنم🙈منظورمو میفهی؟الان ازمایشو خب ادم میگه برا نتیجه ازمای ...

اره ماده باش اگر خدایی نکرده باردار نشدی طبیعی همه چیت اکی باشه ، بسپار به خدا ..

من که گاهی اوقات انقدر شرمنده خدا میشم تو خلوت خودم غر میزنم بعد به خودم میام میگم پاشو خودتو جمع کن خجالت بکش 

اره ماده باش اگر خدایی نکرده باردار نشدی طبیعی همه چیت اکی باشه ، بسپار به خدا .. من که گاهی اوقات ...

دقیقا منم.الان سر نماز ب خدا گفتم میدونم صلاحمو میخوای ولی بزار موقع پریودم یخرده بهت غر بزنم دیگه😅

دقیقا منم.الان سر نماز ب خدا گفتم میدونم صلاحمو میخوای ولی بزار موقع پریودم یخرده بهت غر بزنم دیگه😅

😄😄همین که اجازه میگیریم خوبه 😂