2733
2739
عنوان

میم مثل مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 7823 بازدید | 1547 پست
ان شاالله همتون مامان بشین 😍😍😍

انشالله 💚

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کن 

احساس میکنم خیلی بهم ریخته شده روحیت ...بیقراری

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2728
سنمون بالا داره میره اخه من الان سی و سه سالمه 😒 تا کی صبر کنم طبیعی .... بیست و سه چهار سالم بود ...

دقیقا 

من اگه میدونستم قراره اینقدر طول بکشه از همون اولین روز عقدم دست به کار میشدم ! 

دقیقا  من اگه میدونستم قراره اینقدر طول بکشه از همون اولین روز عقدم دست به کار میشدم !

از کجا خبر داشتیم اخه ، 

اخه جالب دقیقا از وقتی من نابارویم شروع شد بقیه پشت سر هم باردار شدن دوتا دوتا ، دوقلو 😄

2740
دقیقا  من اگه میدونستم قراره اینقدر طول بکشه از همون اولین روز عقدم دست به کار میشدم !

منم با اینکه اصلا سه سال اول امادگیشو نداشتم ولی الان پشیمونم از دستشون دادم.

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
منم با اینکه اصلا سه سال اول امادگیشو نداشتم ولی الان پشیمونم از دستشون دادم.

من تقریبا یک سال و شش هفت ماه جلوگیری کردم الان میگم ای کاش همونم رابطه آزاد داشتیم

از کجا خبر داشتیم اخه ،  اخه جالب دقیقا از وقتی من نابارویم شروع شد بقیه پشت سر هم باردار شدن ...

آره واقعا اصلا قابل پیش بینی نیست من که به قدری مطمئن بودم با اولین اقدام حامله میشم یه درصدم شک نداشتم، میدونم چی میگی منم به محض اینکه اقدام کردم به بارداری همه حامله شدن بعضیاشون که تو این مدت علاوه بر بچه اول بچه دومشونم آوردن ولی ما همچنان سر نقطه اول هستیم خیلی دردناکه😔

من تقریبا یک سال و شش هفت ماه جلوگیری کردم الان میگم ای کاش همونم رابطه آزاد داشتیم

پس من با سه سال جلوگیری بتمرگم سر جام😂

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜