2737
2739
عنوان

میم مثل مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 7823 بازدید | 1547 پست
شوهر منم دوماه پیش ابن سینا داد تحرکش خیلی جالب نبود مورفولوژی هم سه بود.براش سونو بیضه نوشته هنوز ن ...

سلام عزیزم اره قبل عید واسش گرفته بودم تموم شد دکتر قبلی واسش نوشته بود 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
بیا تعریف کن اگه پیشش رفتی.از چندوقت قبل وقت گرفتی ازش؟

من تازه وقت گرفتم یک هفته پیش گرفتم اینترنتی یه دونه وقت بود اوایل ماه شهریور تو پریودم گرفتم که برم ، باشه اگر رفتم میام حتما عزیزم ...تو نگران نباش شوهرت ضعیف نیست زیاد انشالله همین جا نتیجه میگیری پیش علوی منم برای مشورت میرم ببینم چی میگه ، بد به دلت راه نده عزیزم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا پس اونهمه که از علوی جواب گرفتن چی بودن که ما جزوشون نیستیم😢😢😢😢روز اولی ک پیشش رفتم فکر ک ...

اکثر بعد چهار پنج ماه جواب گرفتن ، منم برای یه مشورت میرم با این دکتر چون دکتر علوی ازمایش قبول نداره ، بعد اینکه من سنم بالاست یه بارداری پر خطر هم داشتم بهتره که مشورت بگیرم بازم چون دکتر علوی اصلا لوله هامو ندید که بستس یا بازه ، میترسم خارج رحم شه دوباره ، حالا پیش یه دکتر دیگه هم میرم توکل به خدا ، گفتم که اینا همه بازی این دنیاس که وقتش برسه ....وگرنه ما فقط وسیله هستیم فقط کافیه اون بالایی بخواد وسیلش جور میشه

، اون دوستم که گفتم الان باردار شده با میکرواینجکشن باهم باردار شدیم پارسال من خارج رحم شد مال اون پوچ شد ، پارسال به خاطر اسپرم ضعیف ، من چون عمل کردم بدنم استراحت داشت چند ماه ولی اون سریع پیگیری کرد بعدش تو بیمارستان گاندی پیش دکتر باردار شد سریع ، با میکرو ، که ماه بعد زایمان می‌کنه انشالله یه گل پسر ....😍 یادش بخیر چه روزایی بود اون موقع ولی خوب قسمت نشد باهم باردار شیم ...

2728

حالا پیش دکتر نصرم میرم ببینم اون چی میگه با دکتر علوی مقایسه میکنم خودم تصمیم میگیرم چیکار کنم . امیدوارم هرچی خیر پیش بیاد ⁦❤️⁩🙏

ای خدا پس اونهمه که از علوی جواب گرفتن چی بودن که ما جزوشون نیستیم😢😢😢😢روز اولی ک پیشش رفتم فکر ک ...

دقیقا منم فکر کردم برم پیش این دکتر دیگه همه چی تمووومه و به ماه نکشیده حامله شدم😑 ولی زهی خیال باطل

من تازه وقت گرفتم یک هفته پیش گرفتم اینترنتی یه دونه وقت بود اوایل ماه شهریور تو پریودم گرفتم که برم ...

نه اتفاقا شوهرم ازمایشش خیلی جالب نیس تعجب میکنم چرا دکتر هردفعه میگه نه خوبه.حالا شوهرم گفت حرفشو گوش کن دو دوره دیگه هم برو بعد تصمیم میگیریم.

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
حالا پیش دکتر نصرم میرم ببینم اون چی میگه با دکتر علوی مقایسه میکنم خودم تصمیم میگیرم چیکار کنم . ام ...

ببین روش نصر و علوی زمین تا اسمون فرق میکنه باهم.اصلا ب نصر بگی همچین روشی رو علوی انجام میده مطمئن باش میخنده.نصر روشهاش جدیدترین متود دنیاس.

2738
دقیقا منم فکر کردم برم پیش این دکتر دیگه همه چی تمووومه و به ماه نکشیده حامله شدم😑 ولی زهی خیال باط ...

والا منم هربار رفتم انقدررر همه تعریف میکردن که چه موردای عجیبی رو درمان کرده گفتم پس منم سریع نتیجه میگیرم.

ببین روش نصر و علوی زمین تا اسمون فرق میکنه باهم.اصلا ب نصر بگی همچین روشی رو علوی انجام میده مطمئن ...

نه بهش نمیگم که ، اگر نظرش آی وی اف بود انجام میدم 

توکل ب خدا .دعا میکنم بهترین برات پیش بیاد.من ک فعلا اندر خم یه کوچه م

قربونت برم عزیزم تو هم صبر کن این دو ماه رو نشد برو آیو آی خودتو اذیت نکن انقدر ...

قربونت برم عزیزم تو هم صبر کن این دو ماه رو نشد برو آیو آی خودتو اذیت نکن انقدر ...

واقعا ازین ناراحتم که این پیشنهادو پیارسال و پارسال بهم دادن من نادون نکردم.همش میگفتم بالاخره طبیعی میشم.اهه واقعا مشکلمون خیلی پیچیده نبود.انگار یکی بهم سیلی زده همش میگم پس ینی بیخودی وقت تلف کردم؟تنها مشکلم با iui میدونی چی بود؟اینکه اسپرمو از راه نزدیکی نمیگیرن ،همش میگفتم دوس ندارم این مدلی باشه الان با خودم میگم بیا نتیجه حساسیتت این شد که دو سال دور خودت بچرخی.الان شاید یه بچه یک ساله داشتی

واقعا ازین ناراحتم که این پیشنهادو پیارسال و پارسال بهم دادن من نادون نکردم.همش میگفتم بالاخره طبیعی ...

عزیزم زیاد به این چیزا فکر نکن و حساسیت نشون نده مهم اینه که نی نی دار شیم 

اگه نظرت راجع به آی یو آی اینه پس آی وی اف رو چی میگی !! کلا جنین تو آزمایشگاه به وجود میاد کاملا مصنوووعیه!!😂😂البته منم اوایل مثل تو بودم میگفتم فقط و فقط طبیعی ولی وقتی دیدم هزاران نفر با این روشها باردار شدن دلو زدم به دریا رفتم سراغش که خوب واسه ما نشد!! 

هنوز پریود نشدی؟ 

نه بهش نمیگم که ، اگر نظرش آی وی اف بود انجام میدم 

خوب کاری میکنی 

ماها دیگه نباید وقتو تلف کنیم منم منتظرم سه ماه دوره داروی شوهرم تموم شه بره آزمایش بده ببینم وضعیتش تغییر کرده یا نه