2752
2734
عنوان

دختر دارا لطفااا بیایین 😍😊

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 30 پست
عزیزم ببرش دکتر پوست تشخیص بده شاید اگزما داشته باشه خشکی زیاد و قرمزی اگزماست 

بچم زود  تب میکنه ‌ .آب بدنش کم شده . بزور مایعات بهش میدم . تازگی ها صورتش خشک شده و بی ردح و کدر . ب همین خاطر ناراحتم . دکتر پوست ی صابون و کرم ضدآفتاب داده 

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچم زود  تب میکنه ‌ .آب بدنش کم شده . بزور مایعات بهش میدم . تازگی ها صورتش خشک شده و بی ردح و ...

علت تبش چیه ؟

یادش بخیر یه زمانی با Dial up میومدم نی نی سایت، صدای قیژ قیژش هنو تو گوشمه😄😄 چقدر زود گذشت چقدر زود بزرگ شدیم 😌😌
2731
وازلین میزنم .صورتش  سبزه میشه 😊

ببرش متخصص پوست.خیلی بهتره چون الان دوستان هر کرنی بهت پیشنهادبدن میری میخریو شایدم به پوستش نسازه هزینت فقط زیاد میره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
دخترم  کم بنیه ست . با ی بستنی خوردن  یا حمام  زود تب میکنه . سیستم ایمنی ش  ضعی ...

آهان خوب داروی تقویتی بهش بده بچه جون بگیره ,, خیار زیاد بهش بده آب خیار زیاده برای پوستم خوبه ایشالا خوب میشه یه مرطوب کننده کودکم بگیر به پوستش بزن ,, دکتر پوست باید میداده نرم کننده چرا فقط ضد آفتاب داده ,,, اصن پوست خشک صابون نمیخاد بدتر خشک میشه یا ببرش یه دکت  پوست دیگه یا از داروخانه بپرس چه کرمی خوبه براش بگیر

یادش بخیر یه زمانی با Dial up میومدم نی نی سایت، صدای قیژ قیژش هنو تو گوشمه😄😄 چقدر زود گذشت چقدر زود بزرگ شدیم 😌😌
دخترم  کم بنیه ست . با ی بستنی خوردن  یا حمام  زود تب میکنه . سیستم ایمنی ش  ضعی ...

واسه تبش ببرش دکتر شاید عفونت ادرار داره   اخه میگی رنگ پریده هم هست

اخه دخترا زود میگیرن

برا بنیشم حتما ۴ مغز 

۳ شیره اینا بهش بده

زینک بهش بده 

ببرش متخصص پوست.خیلی بهتره چون الان دوستان هر کرنی بهت پیشنهادبدن میری میخریو شایدم به پوستش نسازه ه ...

ممنون دوست عزیز 

آهان خوب داروی تقویتی بهش بده بچه جون بگیره ,, خیار زیاد بهش بده آب خیار زیاده برای پوستم خوبه ایشال ...

باشه چشم  ممنون عزیزم 

واسه تبش ببرش دکتر شاید عفونت ادرار داره   اخه میگی رنگ پریده هم هست اخه دخترا زود میگیرن ...

احتمالا .  سپاس دوست عزیز