2737
2734

سلام

پولیپ ۲۰ میل دارم. پارسال به خونریزی افتادم سونو دادم فهمیدم پولیپ دارم.چندتا دکتر عوض کردم با کلی دارو و آمپول دفع نشد.گفتن باید کورتاژ تشخیصی بشم.شهرستانم.خیییییلییییی میترسم.انقد میترسم که یکساله دست نگه داشتم و نرفتم پولیپمو بردارم.فقط سونو دادم یکم بزرگتر شده😢

کورتاژ تشخیصی کردین تا حالا؟ کدوم دکتر؟کدوم بیمارستان؟

کورتاژ تشخیصی درد داره؟

عملش خطرناکه؟

میشه یه دکتر و بیمارستان خوب تو تهران معرفی کنین؟

بیمارستان خصوصی باشه که خیالم راحت باشه.😢

بچه ها ممنونم که مث همیشه کمکم میکنین

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

کسی نیست کمکم کنه؟

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دکتر یونسی 

خیلی ممنونم عزیزم شما پیشش رفتی؟

آره دوستمم پیشش کورتاژ تشخیصی شد 

ممنونم عزیزم  

کسی هست کورتاژ تشخیصی کرده باشه؟

2740
منم امروز فهمیدم پولیپ ۱۴ میل دارم گفت تمام رحمت رو گرفته عکس سونو رو فرستادم برای دکترم تا بگه با ...

چکار کردی شما

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
چند تا سونوی دیگه دادم گفتن پولیپ ندارم

عجب  خداروشکر

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔