2737
2734
عنوان

شوهرم امروز حرف اخررو زد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 52 پست
خدا ازش نگذره  توف به ذاتش

خداييش نميخوام حرف بدي بزنم بدبختي همشهريمم هستي 

اخه خدايي خودت خجالت نميكشي مياي همچين حرفايي ميزني بارها توي تاپيكا ديدمت 

طرف خودش ناراحته شما هم نمك بزن 

خيلي از اقايون هستن عضو اينجان ولي نديدم همچين پستايي بزارن 

شما فازت چيه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمام متوجه شدی امشب همه تاپیکا ازبی وفایی شوهراس....دلم گرفت بخدا.شوهرم خوابه دلم میخوادپاشم بگیرم ب ...

همه یا دعواشون شده یا میخوان طلاق بگیرن یا شوهرشون بی محبت شده

خدا بخیر بگذرونه😐

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2742
من الان يك هفته هست اومدم خونه بابام يعنى همون هفته پيش كه اوردم بالام گفت بهش برو يك ماه ديگه بيا ت ...

خب دیگه همینکه تماس میگیره یعنی دلش با زندگیشه منتهی نمیخاد خودشو از تک و تا بندازه . اینم که گفته وکیل گرفتم ببخشید زر مفت بوده. اون هم میخواد از تو یه زهر چشم حسابی گرفته باشه هم نمیخاد غرورش رو بذاره زیر پاش که بگن اومد دنبال زنش 

حالا اینجا شما دل شکسته نباش اینقدر. روحیه ات رو حفظ کن دختر. اون الان منتظره بابات بگه بیا بشینیم حرف بزنیم که بیاد صد تا شرط برات بذاره چون بابای تو گفته بیا حرف بزنیم

فعلا بذار بابات همینطور کش بده موضوع رو. بع نظرم داره راه درستی میره. اون حرفشم که گفته برو یک ماه بعد بیا کاملا درست بوده میبینی که شوهرت ترسیده و از یک هفته بعد فهمیده چه شکری خورده

یه کم صبر داشته باش .به خاطر بچه می ارزه.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
بچه ها تروخدا برام دعا كنيد دلم نميخواد زندگيم از هم بپاشه 

عزیزم خدابه دلت آرامش بده وهرچی که ب صلاحته برات رقم بخوره

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
2740
همه یا دعواشون شده یا میخوان طلاق بگیرن یا شوهرشون بی محبت شده خدا بخیر بگذرونه😐

آره واقعا.من قبل این داشتم تاپیک اون خانمه که باضبط مکالمه مچ شوهرشوگرفته بودمیخوندم عصابم بهم ریخت.....یامرداببخشیداعوضی شدن یازناحساس....خداکمک کنه ب همه

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

میخوام دعوات کنم هر چند ک نمک میپاشم رو زخمت اما ببخشا نمیتونم خودمو کنترل کنم شما خیلی غلط کردید وقتی از اول زندگی باهم اختلاف داشتید بچه آوردید ی بچه ی بیگناه ک زندگی اونم نابود کردید وکردیدش بچه ی طلاق و زندگیش پر از بی مهری از هر دو طرفتون میخواد بشه زندگی این نیست خوااهر من زندگی یعنی یکی من یکی نیم من اما میبینی طرفت همش منه جهنم تو بشو نیم من هیچکس نمیمیره نترس ب خاطر بچت از خواسته های خودتم باید بگذری یعنی چی ک سرد شدم شدی ک شدی بچه داری اکن بچه سرنوشت داره 

خداروشکر برای سلامتی ک بهم داده از خدا میخوام هیچوقت ازمون آرامشو عشقمون رو نگیره❤
خب دیگه همینکه تماس میگیره یعنی دلش با زندگیشه منتهی نمیخاد خودشو از تک و تا بندازه . اینم که گفته و ...

من يكم بعد زايمان چاق شدم همش مسخره ام ميكرد خودش هم چاقه ها ولى من رو دست مينداخت رفتم از ديروز باشگاه با دستگاه كه تو اين يكماه كلى وزن كم كنم ميخوام پوزش بخوره ميخوام ارزوش بشه يه لحظه با من زندگى كردن

2706