2733
2734
عنوان

شوهرم امروز حرف اخررو زد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه از چشمم افتاده اما اى كاش جدا زندگى ميكرديم طلاق دوست ندارم

چه فرقی میکنه پس؟ وقتی روحتون قلبتون با هم یکی نیست چه تو یه خونه چه جدا

نمیشه مدتی رو دور از هم باشید مثلا چند ماه؟ تا شاید هر دوتون تغییر کنید؟ 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین من یه چیزی از تو فهمیدم اونم اینکه افسردگی داری ..یادمه یه بار تاپیک زده بودی گفتی اگه بمیرم بچه ام میوفته زیر دست مادر شوهر..شوهرم فلان میکنه خارشوهرم فلان میکنه ..اخه ادم عاقل انقد منفی نگری میکنه؟ حس میکنم باعث و بانی همه این اتفاقا خودتی ..مرد هم یه توانی داره یه تحملی داره ..مرد ک ساخته نشده برا غر غر و ناله های ما زنا ..سعی کن رفتارتو درست کنی

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2731
قرص ميخوره همش داد ميزنه هر چى بهش ميگم يه دعوا راه ميندازه هفته پيش خوب و خوش داشتيم ميرفتيم خونه ب ...

شوهرت شبیه بابای منه چقدددددددددددددددددددددددددددددددددددددر

فشار خونش بالاست شوهرت؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
مقصر منم اى كاش ازدواج نميكردم

من تاپيك هاتو خوندم

فكر نميكنم هيچ مشاوري سفارشي بخاد كسي رو ارجاع بده روانپزشك

ولي بشين خونه بابات بگو باشه مهريه بده نقد

ميام توافقي امضا ميكنم طلاق

نفقه بچه رو هم دائم بده

وقتي همو دوست ندارين تا جووني جدا بشي كه برات بهتره

چه فرقی میکنه پس؟ وقتی روحتون قلبتون با هم یکی نیست چه تو یه خونه چه جدا نمیشه مدتی رو دور از هم با ...

من الان يك هفته هست اومدم خونه بابام يعنى همون هفته پيش كه اوردم بالام گفت بهش برو يك ماه ديگه بيا تو اين مدت نه زنگ نه پيام به من زنگ نزده اما به پدرم هى تماس ميگيره

من تاپيك هاتو خوندم فكر نميكنم هيچ مشاوري سفارشي بخاد كسي رو ارجاع بده روانپزشك ولي بشين خونه بابا ...

نميخوام بچه ام بيوفته دستش امروز اينقدر گريه كردم من طاقت دورى بچه ام رو ندارم

قرص ميخوره همش داد ميزنه هر چى بهش ميگم يه دعوا راه ميندازه هفته پيش خوب و خوش داشتيم ميرفتيم خونه ب ...

خوب بهش گفتی کثافت چه توقعی داشتی که داد نزنه؟؟؟

یه نگاه انداختم به تاپیکای قبلیتون

بدون اطلاع شوهرتون برید پیش روانپزشک و برای اضطرابتون دارو بگیرید. اینکه ۲۴ ساعت نشستید سیصد صفحه نوشتید هم خبر از چیز بدی میده

اینکه شوهرتون آدم بدی هست یا نه ربطی نداره به اینکه شما باید خودتون رو درمان کنید وگرنه مثل من مجبور میشید جدا بشید

من تاپيك هاتو خوندم فكر نميكنم هيچ مشاوري سفارشي بخاد كسي رو ارجاع بده روانپزشك ولي بشين خونه بابا ...

خدا از سر مشاورش نگذره هر چى بلد نبود يادش داده من كه حلالش نميكنم خير نبينه

ای بابا چخبره امشب😟

شمام متوجه شدی امشب همه تاپیکا ازبی وفایی شوهراس....دلم گرفت بخدا.شوهرم خوابه دلم میخوادپاشم بگیرم بزنمش😏

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
نميخوام بچه ام بيوفته دستش امروز اينقدر گريه كردم من طاقت دورى بچه ام رو ندارم

بچت رو نميتونه بگيره نترس

دختره يا پسر؟

گفتي ١سالشه

تا ٧كه با تو هست

اونم تا٦ سال ديگه زندگيش عوض ميشه عمرا بياد سراغ بچه

شمام متوجه شدی امشب همه تاپیکا ازبی وفایی شوهراس....دلم گرفت بخدا.شوهرم خوابه دلم میخوادپاشم بگیرم ب ...

بچه ها تروخدا برام دعا كنيد دلم نميخواد زندگيم از هم بپاشه