2737
2734
مرسی عزیزم منم میرم ساینا

ایشالله ک عالی نتیجه بگیرید   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم بنظرم بهترین دستگاه، دستگاه های ترکیبیه چون هم موهای ضخیم بدن و هم نازکشو ازبین میبره

کلینیک ساتینا دستگاه ترکیبی الکس دایود اندیاگ داره واقعا عالیه

شمارشو برات میذارم عزیزم02177722616 – 02177722667

2740

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره ۳ تا طول موج داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢 اینا دستگاهشون اصلا سوختگی نداره👍

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم صاف صاف شده مثل آینه و قشنگ چند درجه روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

اگر مشکل هورمونی یا تیروئید دارید زیر نظر پزشک دارو مصرف کنید حتما جواب میگیرید👌

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

سلام دوستان عزیزم اوقاتتون بخیر کلینیک زیبایی درسا را اگر در گوگل سرچ کنید و حتی با شماره تلفنی که درج میکنم تماس بگیرید همه اطلاعات لازم مثل آدرس و لوکیشن و صفحه اینستاگرام و وب سایتشون در اختیارتون قرار میگیره که میتونید توی ورکشاپ ها و کلاسهای آموزشی ثبت نام کنید و مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی دریافت کنید و در مطب های زیبایی شروع به کار کنید هم به شکل عملی و هم تئوری باهاتون کار میکنن و برای لیزر موهای زائد، بوتاکس و فیلر و ژل لب و واحد های زیبایی بهترین مربی و تجهیزات رو دارن و همه سر فصل ها باهاتون کار میشه برای اطلاعات بیشتر میتونید با مدیر داخلی درسا صحبت کنید.

09128131759

ایشالله ک عالی نتیجه بگیرید    

سلام عزیزم شما کدوم بخشای بدن و صورتو رو لیزر کردید؟ و تا چه حدی جواب داد؟ بعد دو سه سال برنگشت؟ من لیزر کردم با الکساندرایت مینی جنتل لیز پام خیلی خوب جواب داده اما دستم نه فقط یه خرده کمتر شده الان یه جا پیدا کردم تو شهرمون سایناشور داره موندم برم یا نه

بنظر من بهترین دستگاه لیزر، (دستگاه سوپرانو تیتانیومه) البته تو بازار الان فیکش زیاد شده توی گوگل هم اگه سرچ کنید، کلا دستگاه های فیکو میاره بالا. البته تو فروشگاه تجهیزات پزشکی توان طب که من نگاه کردم چند مدل سوپرانو تیتانیوم داشت که مدل اصلی هم گذاشته بود. لینکشو میزارم اینجا ببینید...

https://ta1teb.ir/products/laser-device/diode/soprano-titanium/