2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الکساندریت جنتل پرو مکس بهترینه ساناشور اپچی پلاسم من ۳ ج رفتم خوبه فعلا 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2714
پماد بعد لیزر چی میزنی؟ قبلش کامل شیو میکنی؟ 

بعد لیزر خودشون زینک اکساید و یچیز دگ ک داره تو اسمش یادم نیستش   اونا رو میدن میگن بزنم ب کل بدنم بعد از ۲۴ ساعتم بعد از هر حموم ابرسان ب کل بدن ...قبلش اره شیو میکنم فقط شب قبل بینش نمیشه 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
پماد زینک یا ژل الویه ورا

زینک همون ک میگن تو نور بزنی لک میندازه ؟؟؟

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
چه جالب یعنی بین هرجلسه یکماهه اصلا نباید بزنی؟ فقط شب قبلش؟؟

اره ۴۵ روز یبار فقط شب قبلش اجازه شیو دارم البت من چون تازه میرم ب بدنم شوک وارد شده اصن مو ندارم فعلا ولی میگن ج ۴ یا ۵ همه در میاد نمیدونم چجور باید تحمل کنم اونموقع    

اره ۴۵ روز یبار فقط شب قبلش اجازه شیو دارم البت من چون تازه میرم ب بدنم شوک وارد شده اصن مو ندارم فع ...

ای هوااار😂😂😂

بعد گفتن چند جلسه بیای دیگه درنمیاد..؟؟ مثلا 8جلسه؟؟

الان سفید ترشده زیربغلت؟

2706