2737
2739
احساس سوختگی هم وارید؟ بعد جلسه؟ مثلا عرق کنی میسوزه؟؟

ن راستش خود جلسات خیییلی درد داره بعدش ن دگ لحظه ایه انگار سوزن بزنن   عرق ک ن سوزش ندارم اصن ...

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
دستت دردنکنه جواب دادی خانومی💙💙💙نه اراکم

خواهش میکنمممم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تاتو کردم درد اون قابل تحمل بود احتمالا اینم طاقت بیارم😁😁😁

عه ارههه پس   نمیدونمممم حتماا  

هر مدل و رنگ پوستی، باید با دستگاه خودش روش کار بشه، دستگاه الکساندرایت، یه مدلی هست که با طول موج الکس کار میکنه، ولی جالب اینه که برای پوست ایرانیا، دایود باید استفاده بشه. یه مقاله ای هست، به نظرم خوبه که حتما بخونین، درباره این نوشته که هر کدوم از گریدهای پوستی، باید با چه دستگاهی کار بشه https://virgool.io/@skanpuyateb/هر-grade-پوستی-باید-با-یک-دستگاه-لیزر-شوند-دایود-لیزر-اسکان-پویا-طب-kqp2xry64oyk

عزیزم باید ببینی چه دستگاه لیزری می خوای بری چون مراقبت هاش فرق می کنه من خودم دستگاه لیزر مدیواستار میرم که واقعا اثرش فوق العاده است و مراقبت خاصی هم نداره می تونی افتابم بگیری حتی

2738
عزیزم باید ببینی چه دستگاه لیزری می خوای بری چون مراقبت هاش فرق می کنه من خودم دستگاه لیزر مدیواستار ...

من الان که آذر ماهه دیگه آخرین جلسه ام رو هم رفتم با مدیواستار الان در حد چند تا دونه خیلی نازک مونده که دیگه نیازه که شش ماه دیگه یه یاداور بزنم و بعد هم سالی یک بار یاداور. خیلییی راضی بودم از این دستگاه 

سلام خوبی گلم چند وقته از لیزرت با سایناشور میگذره نتیجهدچطور بود

سلام عزیزم من ک نتیجم عالی بود خیلی راضیم حتی با اینکه الان از بعد از کرونا ک میشه بهمن سال پیش 1 ج فقط رفتم هنوز 70 درصدم در نیومده 

و اینکه من بعد از چند جلسه شهر محل زندگیم عوض شد و با کندلا جنتل یو پرو و جنتل مکس میزدم بازم راضی بودم از دستگاهش 

کلینیک مطمئن از نظر اپراتور برید ایشالله ک راضی خواهید بود

سلام عزیزم من ک نتیجم عالی بود خیلی راضیم حتی با اینکه الان از بعد از کرونا ک میشه بهمن سال پیش 1 ج ...

فدات مرسی. من با کندلا جنتل مکس زیاد نتیجه نگرفتم با اینکه جلسه زیادی رفتم میخام برم سایناشور امتحان کنم نظرت درباره سایناشور چیه چند جلسه باسایناشور رفتی 

فدات مرسی. من با کندلا جنتل مکس زیاد نتیجه نگرفتم با اینکه جلسه زیادی رفتم میخام برم سایناشور امتحان ...

مگ میشه؟ خب ببینید لیزر هر دوتا دستگاه الکساندریته اگر تفاوتیم باشه خیلی جزئیه من خیلی بیشتر از سایناشور راضی بودم ب دلایل متفاوت مثلا مشکل سری و این دردسرا نبود و قوی تر هم بنظر میرسید ولی خب اگگ با جنتل جواب نگرفتید قبل ادامه دادن دکتر برید چون یا لیزرشون کلا خوب نبوده نمیدونم شاید شاتاشون قضیه دار بوده و نامردی میکردن یا اینکه کلا لیزر نباید انجام بدین چون نوع لیزر همونه ی سری جزعیات تغییر میکنن ک کیفیت بره بالاتر..با سایناشور 2 -3 جلسه فک میکنم بعدش دگ با کندلا تا الان... اره اون زمان ک اومدم نمیدونستم سایناشور داره  بعدا فهمیدم کلینیک مهر سایناشور داره ولی دگ 12 ج ست ک با کندلا میرم درست نیست دوباره دستگاه عوض کنم و خیلی سختم نوبت میده مهر جای دگ نمیشناسم سایناشور داشته باشن دارو هم بله میخورم همین الانم اگ دارو نخورم خودش سیکل رویش مو رو میریزه بهم در کل باید هورمونا کنترل شن ک لیزر ج بده 

2706