2737
2734
اره ۴۵ روز یبار فقط شب قبلش اجازه شیو دارم البت من چون تازه میرم ب بدنم شوک وارد شده اصن مو ندارم فع ...

بعد هشت جلسسه دیگه در نمیاد ؟؟؟

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
ای هوااار😂😂😂 بعد گفتن چند جلسه بیای دیگه درنمیاد..؟؟ مثلا 8جلسه؟؟ الان سفید ترشده زیربغلت؟

او اره اصن بعد ج اول دگ در نیومد سفیدم شد اصن ارادت خاصی پیدا کردم ب سایناشور با اینکه اطرافم همه میرن جنتل مکس پرو ...اره گفتن حدود ۶ تا نهایت ۱۲ ج چون من پی سی او دارم 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد هشت جلسسه دیگه در نمیاد ؟؟؟

ن دگ میگن حدود ۶ تا ۱۲دگ قط میشه من چون پی سی او ام بیشتر میطوله نسبت ب بقیه البت گفت ب بدنت خیلی زود ج داده بدنا باهم فرق دارن شایدم ۱۲ تا نشه

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728
پی سی او چیه خواهر🙈🙈

تخمدان پلی کیستیک  تنبلی تخمدان اینا میشه   از عوارضش پر موییه 

به نظرت عوارض. نداره؟؟ سرطان نگیرم😮😮

ن بابا اگ عوارض داشت fdaزودتر از هرجا ممنوع میکرد اصن بد ب دلت راه نده من ک اگ سرطانم بگیرم مشکلی نیست خدایی چنان راحت شدم ک میگم چرا زودتر نرفتم با اینکه ۱۹ سالمه  

2740
اها😁😁فک کردم مدرک تحصیلیه😮😮😮😐😐😐😐😩😩😩😩😔😔😔😔

نهههه توروخدااا؟ خخخخخخ

ن بابا اگ عوارض داشت fdaزودتر از هرجا ممنوع میکرد اصن بد ب دلت راه نده من ک اگ سرطانم بگیرم مشکلی نی ...

جدی میگی؟؟ اخه من زیربغلم خیلی سیاه شده جدیدا شوهرمم حساس ترم کرده برای همین خیلی علاقه دارم برم از هفته اینده سرم خلوت بشه نوبت میگیرم

من حالا یه پسردارم سونو تازه دادم هیچی نداشتم ازمایشم تازه دادم

عه عزیزم ندارید ایشالله من ک از ۷ سالگیم بم میگفتن دارم فقط وقت نمیشد برم درمان بگیرم ..برا سیاهیم والا من قبلشم زیاد سیاه نبود ولی خب  خیلی تاثیرش زیاد بود همینم توی ۲ ۳ ج انقد ان شالله وقت بگیرید ی کلینیک خوب خیلیم تاثیر بزاره ..تهرانید؟

دستت دردنکنه جواب دادی خانومی💙💙💙نه اراکم

عه منم اراک بودم خب این ۳ جلسرو هی رفتم تهران و اومدم با اتوبوس صب یرید مثلا تا عصر خیلی ارزون تر و مطمین تره اراک دستگاه خوب گیر نمیاد گرونم هستن خیلی ۲ تا ۳ برابر تهرانه البته من هفته دگ کلا اسباب کشی میکنم اهواز همینجا میرم ولی بنظرم مخصوصا اگ کسی دارید تهران حتما اونجا برید اراک دستگاها ای پی ال و نوری هستن قوی نیستن هزینه و تایمتون هدر میره

2706