2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیمه نهفته ست. کج در اومده

از منم همین بود من دوتا پایینی کشیدم بالایی ها مونده از من هر کدوم ۸ تا بخیه خوردن 

اول اینکه روز اول تا سوم چهارم خونریزی داری باند میگیری تا میکنی چهار گوش حالت گاز استریل یکم خیس میکنی میزاری روی جای زخم که زخمت ببنده هر یک ساعتی روز اول عوض کن خیلیم فشار نده روش یکم بیشتر نده

چای کیسه ای بگیر بزار تو آب جوش حالت چایی بعد درش بیلر خنک شد بزار رو دندون بردار

تا چهار روز  اول همش سوپ و چیزای آبکی بخور حالا آبگوشت پوره سیب زمینی شله زرد شیر برنج 

اصلا چیزای سفت نخور

فعالیت سنگین نداشته باش استراحت مطلق ک کنی فبحا

و اینکه حتما چیزای یخ بخور مثل بستنی مثل اسموتی تند تند بخور زخم ببنده این خیلی موثره جدیش بگیر

چیزای داغ اصلا نخور ب هیچ وجه غذاهای سفت ب هیچ وجه

روز اول بگو دکتر برات مسکن آمپولی بنویسه خیلی بهتره 

تا ۳ روز هم ی مسکن قوی هر ۸ ساعا بخور اینارو ک دیگه دکتر بهت میگه

ممکنه خونابه از دهنت بیاد شبا ک میخوابی بریزه رو بالشت چیز عادیه تموم ک شد بشورش مسواکم نزن چند روز فشار میاد به دهنت فقط شبا دهنتو با آب بشور

و اهااا محکم تف نکنی به هیچ وجه لخته از دهنت میاد بیرون زخمت باز میشه 

اینا تجربه من بود عزیز ایشالا مفید باشه برات و اصلا هم ترس نداره فقط مراقبتشو جدی بگیر عفونت نکنه ❤️

2742
از منم همین بود من دوتا پایینی کشیدم بالایی ها مونده از من هر کدوم ۸ تا بخیه خوردن  اول اینکه ...

وای مرسی 😍 چقدر کامل و دقیق توضیح دادی

یه سوال بخیه رو چندوقت بعد کشید؟ صورتت ورم نکرد؟

وای مرسی 😍 چقدر کامل و دقیق توضیح دادی یه سوال بخیه رو چندوقت بعد کشید؟ صورتت ورم نکرد؟

قربونت عزیزکم

بعد دوهفته فکر کنم درست یادم نمیاد همین حدودا ۱۰ روز اینا

چرا هفته اول ورم داشتم کم کم خوابید

نگران نباش اصلا اگه سختی باشه فقط روز اول دومه ک اونم بیشترش با مسکن حله🥰

2740