2752
2734

نمیدونم والا 

منم امشب یه عالمه منتظر شوهربودم دیدم نیمد یکم پیش زنگ زدم ج نداد بعد یه رب خودش زنگ زد بش میگم کجایی 

میگه سینما با فلانی اومدم 

هیچی هم به من نگفت 

الان به نظرت چه رفتاری نشون بدم اینقد بهم برخورد قطع کردم 

کاردم بزنی خونم در نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه ولی بچه نیست که سردش بشه گرمش‌بشه گشنش بشه.همون فقط اظهار دلتنگی کنی بهتره وگرنه مردها بدشون ...

من اینارو اصلا ب اون نمیگم ولی چون خجالتیه همش حس میکنم سر سفره سیر نمیشه

قسم ب روزیکه دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت....
2731
نمیدونم والا  منم امشب یه عالمه منتظر شوهربودم دیدم نیمد یکم پیش زنگ زدم ج نداد بعد یه رب خودش ...

حق داری عزیزم اگه رو تغیر رفتارت حساسه یکم باهاش سرسنگین باش تا فردا و دو سه تا تیکه ی کوچولو بنداز ک بدونه سر چی سر سنگینی بعد ک اومد اشنی حسابی گله کن ازش،لازم نیست دعوا اینا کنی زیاد

توام دوس نداری پیش خواهرش باشه بدون تو ؟ دلیلشو میتونم بپرسم ‌؟  مثلا من راضیم با زنداداشش تنها ...

من یه زمانی نسبت ب خواهرش و مادرش اینطور بودم،راستشو بخوام بگم شاید بخاطر حسادت و بی منطقی بود دوست داشتم و میخواستم فقط با من حرف بزنه و ب من محبت کنه و.....فقط بخاطر خودخواهی بود و البته اینم بی تاثیر نبود ک یمدت خواهرش قصد تیغ زدنش رو داشت و همش دنبال فرصت بود ک براش چیزی خرج کنه

برخورد خشن

جدی ؟ این کارو بکنم 

نمیکنه یه زنگ بزنه بگه دارم میرم یادوست داری باتو برم 

۱۴ساله ازدواج کردم منو نبرده سینما بعد بارفیقاش پاشده رفته سینما  وقتی گفت سینمام چند ثانیه خشکم زد😑