2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کلی دندون خراب داشتم پنج شیشتاشو درست کردم پنج شیش هفتای دیگه خرابه دوتاشون دارن دردناک میشن و شدید حساس شدن و 4تاهم عقلا رو باید بکشم و کلی پولشه و نداریم! 28 سالمه

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2738

۴۰ سال ۵ تاش در حد عصب کشی خراب شده بود و ۵ تا هم سطحی پیارسال درستش کردم حالا باید برم دوتا عقل هم بکشم. تقصیر خودم شد بعد دنیا امدن بچه دومم زیاد برا خودم وقت نذاشتم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

4تا ترمیم کردم، دوتا دیگه هم مونده ترمیم کنم هنوز نرسیدم برم28سالمم هست تازه دارم دندون عقل درمیارم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

یکی کشیدم

دوتا رو نمیدونم چکارشون کرد

سه تای دیگه از قرص فولیک اسید خراب شدن...

هنوز جا دارن واسه خراب شدن ، باردارم 

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2706