2733
2734
عنوان

مهاجرت ب کانادا

| مشاهده متن کامل بحث + 88913 بازدید | 200 پست

من کالج ایرانی-کانادایی CNTAA رو می شناسم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

همه پزشکا از طریق این کالج اونجا پروانه مطب می گیرن. میگن وقتی از طریق این کالج بری کانادا کلی موقعیت شغلی خوب میتونی داشته باشی.

من متاسفانه مدرک آیلتس هنوز نتونستم بگیرم وگرنه تا حالا رفته بودم  

من کالج ایرانی-کانادایی CNTAA رو می شناسم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا همه پزشکا از طریق این کالج ...

جدی؟ من اصلا نشنیدم این کالج رو،یعنی چی پزشکا از این کالچ پروانه مطب میگیرن؟ مگه پروانه مطب از کالجه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟ من اصلا نشنیدم این کالج رو،یعنی چی پزشکا از این کالچ پروانه مطب میگیرن؟ مگه پروانه مطب از کالجه ...

ببین این شکلیه که پزشکا توی کورس های کالج شرکت می کنن و بعد گواهینامه ای که می گیرن، مورد تایید وزارت علوم انتاریوعه. به همین دلیل می تونن راحت فعالیت کنن. کالجشون هم معروفه توی خود کانادا، مدیراش ایرانی ان و کلی پزشک ایرانی از طریقشون تا حالا رفتن کانادا. نمونه ش خاله ی خودم

2742
ببین این شکلیه که پزشکا توی کورس های کالج شرکت می کنن و بعد گواهینامه ای که می گیرن، مورد تایید وزار ...

چه جالب؛چون پروسه معادلسازی کادر درمان کلا  سخته و زمان بر  ،من چون توی گروه های مهاجرتی هستم اصلا ندیدم راجع به کالج صحبت کنن ولی جالب بود

شما هم تورنتو هستین؟آیا اومدن و از صفر شروع کردن ارزشش رو داره؟من دوتا بچه کوچیک دارم.بخوام واسه تحص ...

سلام.رفاید کانادا؟میشه تجربتونو بگید؟راجع به مدرک آیتلس و شرایط کارو زندگی اونجا چجوریه ممنون میشم جواب بدین

[QUOTE=191006400]اگر تحصیلی میخوای بری همینجا مدرک زبانت رو بگیر و اپلای کن[/QUOTEبله تحصیلی میخوام برم.مبخوام آیتلس رو خودم بخونم برم.بنظرتون حتما باید کلاس برم یا خودم میتونم با وجود بچه ۲ ساله؟شما تونستید برید؟

2740
[QUOTE=191006400]اگر تحصیلی میخوای بری همینجا مدرک زبانت رو بگیر و اپلای کن[/QUOTEبله تحصیلی میخوام ...

من فعلا ایرانم عزیزم؛ رزومه اتون چیه؟ چه مقطعی هستین؟ ببین کلا بستگی به خودت داره بخوای خودخوان بخونی یا با معلم؛ این کاملا به شخص برمیگرده

سلام حداقل چقدر زمان میبره تا مهاجرت کنی 

میشه بعد از گرفتن دیپلم رفت اونجا؟ برا ادامه تحصیل 

تو دانشگاه مدرک ایران قبول میکنن

وفادارم به رؤیایی که هر گز قسمت من نیست 💙هنوزم اسمت که میاد منتظرم برگردی 🖤 بدجور شکستیم ولی بازم دوست دارم در حالی که ازت متنفرم  این بدترین🙂 پارادوکس دنیاست 🖤عشقتون پایدار 🙂
من فعلا ایرانم عزیزم؛ رزومه اتون چیه؟ چه مقطعی هستین؟ ببین کلا بستگی به خودت داره بخوای خودخوان بخون ...

من مقطع کارشناسی زیست شناسی هستم.زبانم در حد معمولی هست استعدادشو دارم.ولی چون بچه کوچیک دارم نمیتونم کلاس برم.میخواستم ببینم من حداقل چقدر در روز باید وقت بذارم اگه خودم بخوام بخونم.و اینکه چه مدت زمانی طول میکشه بخوام خودم بخونم

من مقطع کارشناسی زیست شناسی هستم.زبانم در حد معمولی هست استعدادشو دارم.ولی چون بچه کوچیک دارم نمیتون ...

ببینید من معلم زبان نیستم که سطحتون رو بدونم و بگم چقدر زمان میبره؛ کاملا به استعداد و پشتکار خودتون بستگی داره؛ میتونید یه تعیین سطح بدین که بدونید از کجا شروع کنید؛ حداقل شش ماه زمان میبره برای ایلتس؛ در کنار زبان باید مدارکتون رو جنع کنید و رزومه بسازید و استاد پیدا کنید

ببینید من معلم زبان نیستم که سطحتون رو بدونم و بگم چقدر زمان میبره؛ کاملا به استعداد و پشتکار خودتون ...

اوکی ممنونم از پاسختون.یک سوال دیگه.الان برای من گپ تحصیلیم خیلی زیاده .سال ۹۲ فارغ التحصیل شدم تا الان البته کار میکردم و بعدش هم که بچه دار شدم.این گپ چقدر تاثیر داره؟آیا امکانش هست با وجود این گپ طولانی پذیرش بگیرم و سر ویزا به مشکل نخورم؟

اوکی ممنونم از پاسختون.یک سوال دیگه.الان برای من گپ تحصیلیم خیلی زیاده .سال ۹۲ فارغ التحصیل شدم تا ا ...

قطعا گپ مشکل زا هست، کار مرتبط داشتین؟ تو این مدت مقاله هم یا کار پژوهشی داشتین؟

2706