2733
2734
عنوان

مهاجرت ب کانادا

| مشاهده متن کامل بحث + 89170 بازدید | 200 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطعا گپ مشکل زا هست، کار مرتبط داشتین؟ تو این مدت مقاله هم یا کار پژوهشی داشتین؟

میخوام یه دانشگاه باشه که پذیرشش راحت باشه و بدونم تو کدوم شهره کاناداس .اگر میدونید اسم کالج و شهرش رو بگین بی زحمت ممنونم ازتون

2731
میخوام یه دانشگاه باشه که پذیرشش راحت باشه و بدونم تو کدوم شهره کاناداس .اگر میدونید اسم کالج و شهرش ...

ببینید با توجه به رقابتی که هست پذیرش راحت وجود نداره؛ شما اول مدرک زبانتو بگیر؛ بعد رزومه اتو جمع کنید؛ بعد به تک تک اساتید  ایمیل بزن؛ اول اساتیدی که حوزه کاریشون به علاقه شما نزدیکه؛ اگه سلف فاند بخوای بری یه کم راحت تر از فول فانده

ببینید با توجه به رقابتی که هست پذیرش راحت وجود نداره؛ شما اول مدرک زبانتو بگیر؛ بعد رزومه اتو جمع ک ...

خیلی متوجه نشدم.رزومه ی کاریمو برای اساتید بفرستم؟چه اساتیدی؟ از کجا ایمیلشونو بیارم؟جمله آخرم توضیح بدین لطفا.مرسی ببخشید واقعا

خیلی متوجه نشدم.رزومه ی کاریمو برای اساتید بفرستم؟چه اساتیدی؟ از کجا ایمیلشونو بیارم؟جمله آخرم توضیح ...

ببینید من پیشنهاد میکنم اول پیج ezapply رو ببینید که کلا بدونی چجوری برای تحصیل باید اپلای کرد

اوکی ولی به دلایلی اینستا ندارم.بازم ممنون از وقتی که گذاشتید.

خواهش میکنم؛ به هر حال شما باید صفر تا صد اپلای رو بدونید و مستلزم اینه که چند تا از پیج های مهاجرت تحصیلی رو ببینید به خصوص مصاحبه هاشونو

2706