2733
2734

@دنیا۷۴‍ 

@دنیاا۷۴

@sm_aa    

@دلشکسته۶۷    

@مصی70    

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
من ۲۱ اردیبهشت نوزاد قشنگمو بعد از ۱۸ روز از تولد از دست دادم.تو ۳۲ هفته و ۵ روز اورژانسی سزارین شدم ...

عزیز دلم تسلیت میگم خدابهت صبر بده منم پسر گلمو ۵ماهش شد عملشم کردیم ولی خدا نخاست بمونه آسمونی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۱ اردیبهشت نوزاد قشنگمو بعد از ۱۸ روز از تولد از دست دادم.تو ۳۲ هفته و ۵ روز اورژانسی سزارین شدم ...

متاسفم خيلي.. مگه مشکل قلب تو غربالگری ها معلوم نمیشه؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
متاسفم خيلي.. مگه مشکل قلب تو غربالگری ها معلوم نمیشه؟ 

من سنو دادم پرسیدم گفت جابجایی عروق را میتونن تشخیص بدن ولی بقیه مشکلات قلبو نه   باید اکو قلب جنین بدیم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2728
من سنو دادم پرسیدم گفت جابجایی عروق را میتونن تشخیص بدن ولی بقیه مشکلات قلبو نه   باید اکو ...

وای چه بد... اینجوری ک هی باید جنین یا زیر اشعه سونو باشه یا اکو.. چه مکافاتیه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
عزیز دلم تسلیت میگم خدابهت صبر بده منم پسر گلمو ۵ماهش شد عملشم کردیم ولی خدا نخاست بمونه آسمونی شد

عزیزم تسلیت میگم خدا به دل شکستنت آرامش بده و نی نی سالم بزاره تو دلت

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
2738
سلام خوبین توروخدا راهنماییم کنین داغونم ۱۱فروردین ۳۸هفته بودم ان اس تی بد بود اورژانسی سزارین شدم چ ...

سه ماه عزیزم بعدسه ماه میتونی  اقدام کنی منم ۴ماه بعدش باردارشدم

2706