2733
2734
درهر حال حاضر قهرم با شوهرم.خیلی سردشده نسب بهم اصلا سمتم نمیاد میگه میترسم دوباره اتاق عملی بشی.هرچ ...

خب بنده خدا حامله بودی بعدش این مشکلات واعصاب خوردیها طبیعیه درست میشه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه هامن دکترم غربالگری اولمودیدگفت همه چی خوبه مشکلی نداشت ولی ازمایش خون غربالگری دوم وگفته انجام ...

خدارو شکر عزیزم ❤❤❤

مشکلی نیست اونم انجام بدی عزیزم . چون معمولا اخر ازمایشات و سونو ها نوبت بعدی رو ذکر میکنن . به منم گفته انجام بدم . فکر کنم غربالگری و اول و دوم اجباری شده .

برای من 5 بهمن سونو نوشته ک اگه طول دهانه رحم کم شه سرکلاژ کنم . یعنی بخاطر اینکه زایمان زودرس بودم و طبیعی؟!

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
2738

منم که این ماه دستخالی دوباره پریود شدم مثلا خیره سرم دوتا فولی خوب داشتم ، اصلا دیگه حوصله ندارم ، امروز بخاطر خواهرم عمل داشت بیمارستان ام پشت در اتاق عمل یه چند نفری برای زایمان رفتن داخل، نمیتونستم با صدای بلند گریه کنم تو خودم گریه میردم بغضمو میخوردم، چرا خدا این لحظه قشنگو نصیبم نمیکنه، دیگه نا امید شدم خیلی نا امید

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
منم که این ماه دستخالی دوباره پریود شدم مثلا خیره سرم دوتا فولی خوب داشتم ، اصلا دیگه حوصله ندارم ، ...

نا امید نباش عزیزم شاید دو سه ماه طول بکشه تا داروها اثر کنن سعیده جان هرجور شده شوهرت راضی کن یه آز  بده بگو من میخام

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
منم که این ماه دستخالی دوباره پریود شدم مثلا خیره سرم دوتا فولی خوب داشتم ، اصلا دیگه حوصله ندارم ، ...

الهی به حق همین اذان وغروب خورشیدخداجوابتومیده سعیده جانم خداجواب صبراتوبزودی میده غصه نخور

نه عزیزم سونوکه انومالی قبول دارم ازمایش خون نوشته 

برای منم نوشته عزیزم . منم دلیلشو نمیدونم پایین ازمایش منم نوشته بود ک یک ماه دیگه تکرار شه ک 15بهمن میشه .. 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
2706