2733
2734
گیرمم شعورشون رسیدنذاشتن دیگه دلیل گفتنشون چیه نازی جون بخداشب عاشوراخواهرشوهرم عکس بچه پسرعموشودوره ...

دقیقا  همینطوره غم پایدار نیست.شب تموم میشه بالاخره

اینا از خدا نمیترسن دل میشکنن

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
چرا ناراحت شدی به نطر من زن عموت منظوری نداشته دلش سوخت  اگه میزاشت ناراحت میشدی میگفتی  ر ...

شوهرمم همینو میگه .میگه اون منظورش چیز بد نبوده ولی منم میتونم بگم دختر عموم چون خونه نداره من عکس از خونم و وسایلام نزارم چون میترسم ناراحت بشه.یا شوهرش شغل نداره اسمی از شغل شوهرم نیارم چون شوهرش بیکاره ناراحت میشه

اینا دقیقا مثل همه.این که مستقیم برم به طرف بگم خیلی زشته.

تازه موضوع بچه که به نظرم حساستره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمم همینو میگه .میگه اون منظورش چیز بد نبوده ولی منم میتونم بگم دختر عموم چون خونه نداره من عکس ا ...

اره عزیزم اشتباه کرده اون اگه واقعافهمیده باشه وعکس نذاشته نبایدخیلی واضح میگفت نبایدمیگفت ادم اگه کاری هم میکنه نبایدجاربزنه واجرکارشوازبین ببره این روزامیگذره خداهم بوقتش دامنتوسبزمیکنه واین روزایادت میره حتی بهش فکرم نمیکنی 

2731
عزیزم هیچ علائمی ندارم. فقط میخابم ..امروز دوست داشتم ترشی بخورم..ولی اصلا حالت تعوع ندارم

من تهوع داشتم نسبتازیادبودولی مثل منی چون منم تاحالاچندتاشیشه ترشی خوردم وبیشتردوسدارم بخابم

اره الهی شکر .احتمال خیلی زیاد تشخیص پزشک اولم که گفت پارگی رگ رحم اشتباه بوده .وتمام این مدت خونریز ...

الهی شکر عزیزم الکی این مدت اذیت شدی ، برو حسابی از خجالت شوهرت در ببا بنده خدا 😂

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
من برای آرشم خیلی حالت تعوع داشتم .و عاشق شیرینی بودم

ماریا جان فردا برو اورژانس یه آزمایش بتا بنویس  بعد دوروز  دوباره  تکرارش کن ببین رفت بالا   

همه بارداری ها مثل هم نیستن عزیزم همین که میخابی بحاطر نی نیه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

سلام دوستای خوبم خوبین .؟ 

دلم خیلی خیلی براتون تنگ میشه همش به یادتون ولی فرصت نمیشه بیام 

پیام ها رو هم فرصت نمیکنم بخونم از خیلی اخبارتون عقبم 

امیدوارم همه  چی بر وفق مرادتون پیش بره و نی نی هاتون با جنسیت دلخواهتون برگردن پیشتون 

نمیدونم کیا مامان شدن ؟ 

مامانای جدید کیا هستن ؟ 

امیدوارم همه اتون سال دیگه این موقع نی نی هاتون بغلتون باشه 

یکی خلاصه اخبار رو بمن بگه لطفا

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 
سلام دوستای خوبم خوبین .؟  دلم خیلی خیلی براتون تنگ میشه همش به یادتون ولی فرصت نمیشه بیام&nbs ...

سلام عزیزم دلمون تنگ شداخ امشب گفتم یه ناله سرکن داشتیم اونم رفت عزیزم تاجایی که من میدونم ماماناقبلیاییم فقط خیرجدیدمن رفتم سونوگفت دختر

سلام دوستای خوبم خوبین .؟  دلم خیلی خیلی براتون تنگ میشه همش به یادتون ولی فرصت نمیشه بیام&nbs ...

انشا...خدابه دل شوهرت بندازه ونفربعدی خودت باشی بیایخبربارداریتوبدی

سلام یه سوال دارم🙄

بعد از رابطه جنسی برا بچه دار شدن باید پاهارو بالانگه داشت؟

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
الهی شکر عزیزم الکی این مدت اذیت شدی ، برو حسابی از خجالت شوهرت در ببا بنده خدا 😂

درهر حال حاضر قهرم با شوهرم.خیلی سردشده نسب بهم اصلا سمتم نمیاد میگه میترسم دوباره اتاق عملی بشی.هرچی میگم خوبم قبول نمیکنه.ما ۷ ماهه هم خونه ایم

2706