2737
2734
سلام بچه ها خدا رو شکر آزمایشم منفی شد ولی نصف عمرم رفت تا جواب بدن مرد احمق بهش میگم من سابقه خارج ...

سلام عزیزم خداروشکرازصبح هی برات ذکرمیگفتم زودبروتحت نظردکتروانشا...خدابه شرط عافیت بهت یه بچه سالم وصالح بهت بده

سلام عزیزم خداروشکرازصبح هی برات ذکرمیگفتم زودبروتحت نظردکتروانشا...خدابه شرط عافیت بهت یه بچه سالم ...

سلام مهرا جان اره رفتم مطب فعلا وقت خالی نداشت گفت اخر هفته زنگ بزن ، ممنونم عزیزم خدا نی نیت حفظ کنه برات

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام آرسام جان چی شده بود عزیزم ..انشاالله هرچی خیره برات پیش بیاد

سلام ماریا جان چی بگم دو روزه عذاب کشیدم درد شانه داشتم و عقب افتادن پریود و ... علائم بارداری خارج رحمم و بی،بی چک بعد نیم ساعت خط محو انداخت مثل سری قبل دیگه گفتم شاید خارج رحم باردارشدم و مردم زنده شدم ولی صبح ازمایش دادم منفی بود خدا رو شکر و درد از قلبمه ظاهرا ولی دکتره گفت هنوزم اون نقطه پشت شونه خیلی ربطم نداره ولی همین ک منفی بود از،هچی مهم تر بود

سلام ماریا جان چی بگم دو روزه عذاب کشیدم درد شانه داشتم و عقب افتادن پریود و ... علائم بارداری خارج ...

خداروشکر عزیزم که به خیر گذشت..انشاالله درد شانت زود خوب شه..خواهر جاریم هم خارج رحم حامله شده بود بعد یه لوله اش و از دست داده .دوباره باردار شد ولی زایمان زود رس داشت ..دختر بدنیا آورد تو دستگاه موند .الان یکسالشه

سلام مهرا جان اره رفتم مطب فعلا وقت خالی نداشت گفت اخر هفته زنگ بزن ، ممنونم عزیزم خدا نی نیت حفظ کن ...

مرسی عشقم بازم خداروهزارمرتبه شکراینقدرحرص نخورباخودت اینطوری نکن 

2740
خداروشکر عزیزم که به خیر گذشت..انشاالله درد شانت زود خوب شه..خواهر جاریم هم خارج رحم حامله شده بود ب ...

خدا رو شکر خدا حفظش کن ،این دو روز من دیگه وصیت هام کردم گفتم اگه یه درصد باز تکرارشه خودم میکشم شوهرم بلانسبت تا دستشویی هم میرفتم باهام میومد بخدا دیگه کشش ندارم 

مرسی عشقم بازم خداروهزارمرتبه شکراینقدرحرص نخورباخودت اینطوری نکن 

دکتره میگفت حالا میفهمم مادر بودن سن سال و ... نداره چی بگم خدا رو شکر 

خدا رو شکر خدا حفظش کن ،این دو روز من دیگه وصیت هام کردم گفتم اگه یه درصد باز تکرارشه خودم میکشم شوه ...

سلام زهرا جون خوبی عزیزم من تازه تاپیک خوندم دلم ریخت دیدم حرفها تو خدا رو شکر که منفی شده ان شاءالله بعد چکاپ کامل یه بارداری بی دردسر داشته باشی و خدا دلتو بعد این همه سختی شاد کنه واقعا سخته خیلی 😥😥😥

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

بچه ها دو روزه به شدت حال روحیم داغونه حتی از روزا اول هم بدتر شدم چند روز دیگه اقدامم شروع میشه یهو استرس و دلشوره میگیرم و بغض گلوم رو میگیره و اشک میاد و همینجور دلم میخواد گریه کنم 

خدایا این چه سرنوشتی بود دلم میخواد بمیرم 

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
سلام زهرا جون خوبی عزیزم من تازه تاپیک خوندم دلم ریخت دیدم حرفها تو خدا رو شکر که منفی شده ان شاءالل ...

سلام عزیزدلم ممنون اره خدا رو شکر منفی شد ممنون ازلطفت ، انشالله بزودی مادر شدن خودت عزیزم 

سلام عزیزدلم ممنون اره خدا رو شکر منفی شد ممنون ازلطفت ، انشالله بزودی مادر شدن خودت عزیزم  ...

فدات شم گلم این مادر شدن ما ها هم شده بدبختی دور از جون شماها 😔

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2706