2733
2734

[QUOTE=114781496]سلام هدانا جان.خوبی؟ نی نی خوبه؟ من منتظر عملم.[/QUOTEم

مریم جون انشالله هر چه زودتر بهتر شی عزیزم تو ختم اسمتو نوشتیم شما نیت کن فقط عزیزم

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هدانا جان.خوبی؟ نی نی خوبه؟ من منتظر عملم.

عزیز دلم حتما برات دعا میکنم انشالله روزهای پیشرو را به سلامتی بگذرونی استرس به خودت راه نده یکی دوهفته ای خوب خوب میشی انشالله  الهم صلی علی محمد وال محمد 🙏🙏🙏🙏🙏

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2731

الهی بهترینها برات اتفاق بیفته زهرا جان الهم صلی علی محمد وال محمد 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

مریم جان هروزی که عمل داشتی بگو برات دعای توسل بخونم

سلام هدانا جان.خوبی؟ نی نی خوبه؟ من منتظر عملم.

مریم جان، ان شااله به زودی همه چی ختم بخیر میشه و سلامتی ات دوباره کامل بر میگرده.

برات دعا میکنم و برای سلامتی ات ۱۰۰ صلوات میفرستم.

تو دختر قوی هستی، لطفا قوی باش و ادامه بده تا این بیماری ختم بخیر بشه.

2738

سلام بچه ها خدا رو شکر آزمایشم منفی شد ولی نصف عمرم رفت تا جواب بدن مرد احمق بهش میگم من سابقه خارج رحم دارم خواهش میکنم جواب زودتر بده بدتر لج کرد و من مردم تا جواب اومد و از،طرفی پیش دکتر هم رفتم فرستادم نوار قلب و... دکتر قلب میگه بشدت عصبی و استرسی هستی اکو گرفت  و تار های قلبت عصبی شده نمیدونم اینم سهم من از مادریمه ولی خدا هزار مرتبه شکر ک ایندفعه نشد .

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
سلام زهرا جون.خوبی؟خیلی ناراحتتم بخدا.فقط دعا میکنم باردار نباشی و مشکلات خارج رحمی نداشته باشی.چون ...

سلام مریم جان بخدا نمیدونی چه عذابی کشیدم ، ایشالا بزودی عمل بشی و بلا ازت دور،باشه حق داری ولی نگران تبلش زود خوب میشی

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706