2733
2734
من میگم از دست رفتن بچم قوی ترمون کرده دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتمون کنه

ولی باهر تلنگری بهم میربزیم من الان با یه هر چیزی گریم میگیره ولی به خدا نزدیکتر شدیم

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
نرو نبین عزیزم  من هروقت بچه همسن بچم میبینم بهم میریزم

منم هر روز میگم. الان بچم بود فلان میکرد فلان ماهش بود اگه بود دندون درآورده بود. چهار دست و پا میرفت یا الان مامان بابا میگفت. حیف هیچکس از دل پردردم خبر نداره😢

خدایا شکرت🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم هر روز میگم. الان بچم بود فلان میکرد فلان ماهش بود اگه بود دندون درآورده بود. چهار دست و پا میرف ...

میفهمم چه میگی بچه ای که همسن پسرمه را دیدم راه میره حرف میزنه خودشو لوس میکنه  همش میگفتم اگه پسرم بود این کارها میکرد دلتنگشم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
میفهمم چه میگی بچه ای که همسن پسرمه را دیدم راه میره حرف میزنه خودشو لوس میکنه  همش میگفتم اگه ...

خدا رو صد هزار مرتبه شکر که جای پسرت پرشده از چشم بد به دور. انشاالله بسلامتی بغلت میگیری. خدا واسه منم نظری بکنه بدجور دل شکسته ام

خدایا شکرت🖤
2731
خدا رو صد هزار مرتبه شکر که جای پسرت پرشده از چشم بد به دور. انشاالله بسلامتی بغلت میگیری. خدا واسه ...

ممنونم عزیز دلم   انشالله خدا بزودی جواب دلشکستتو میده مطمن باش 🤗🤗🤗

هداناجان سلام عزیزم توام واژنت دردداره؟من واژن وکشاله های رانم دردمیکنه

سلام  مهرا جان من چند روزه نفسم بزور بالا میاد همش انگار ساعتها پیاده روی کردم اینقدر خستم   پاهام که اره درد داره  

هدانا جان مهرا جان من بیشتر ضربه های پسرمو وقتی نشستم یا سرپام پایین ترین قسمت شکمم احساس میکنم امروز کمتر و ضعیفتر شده تکوناش. شما بیشتر کجاهای شکمتون حسش میکنین؟؟

بوقت ۴ سالگی♥️    ۳/۴/۲۲
سلام  مهرا جان من چند روزه نفسم بزور بالا میاد همش انگار ساعتها پیاده روی کردم اینقدر خستم  ...

دقییا منم همینطورم .. دو سه روزم هست خیلی احساس خستگی میکنم و صبح و بعد از ظهر میخوابم😕 خیلی هم گرمم میشه کولر روشن میکنم😁😁😁

من هر شب ماساژ میگیرم کلافه میشم از پادرد😖😖😖 خودمو قانع میکنم اما دردش خوب نمیشه ..

دیشب خیلی کمرم درد میکرد اما صبح یکم بهتر شدم.

بوقت ۴ سالگی♥️    ۳/۴/۲۲
هدانا جان مهرا جان من بیشتر ضربه های پسرمو وقتی نشستم یا سرپام پایین ترین قسمت شکمم احساس میکنم امرو ...

به من گفت بریچه  منم پایین وبالای شکمم  مصی جان امپولاتو کجای بازوت میزنی 

دقییا منم همینطورم .. دو سه روزم هست خیلی احساس خستگی میکنم و صبح و بعد از ظهر میخوابم😕 خیلی هم گرم ...

منم صبح بهترم فکر کنم چون از خواب بیدار میشیم   وای کی این چند هفته میگذره خیلی دیر میگذره  از امپول ودارو وازمایش خسته شدیم

وزن خیلی آصافه کردین یا کم  من تو دوماه ۴

به من گفت بریچه  منم پایین وبالای شکمم  مصی جان امپولاتو کجای بازوت میزنی

من اخرین باری ک سونو دادم تو 21هفته گفت سفالیکه .. البته جفتمم قدامیه چند باری سمت راست شکمم احساس کردم. تا حالا سمت نافم متوجه نشدم 😕 

ردیفی میزنم هر دو دستم .. تقریبا بین ارنج و کتفم یکم بالاو پایین تر .. 

بوقت ۴ سالگی♥️    ۳/۴/۲۲
2706