2737
2734

نع 

محمد 😍

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عشق دروغه یه روزی میفهمی

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2740

خوشبختی یعنی بتونی از داشته هات لذت ببری و برا به دست آوردن نداشته ها تلاش کنی امیدوار باشی...البته من نیستما  

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بله اگه یک دل باشین وکمی باهوش دست به دست هم میدین پولدار  هم میشین... 

اما تصور کن زندگی غرق پول با کسی ک دوسش نداری دوست نداره... زهرماره زندگی نیست...

درسته پول مهمه خیلی هم مهمه اما همه چی نیست...

اول ارامش بعد اسایش.‌‌

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

سلامتی... روحیه ی خوب و سالم...همسر خوب... فرزند،سالم و صالح... برکت وجود پدر و مادر. 

اینا اصلیترینن. حالا خوشبختی های لحظه ای مث نوشیدن ی لیوان اب خنک توی گرما. مث خنده پدر مادر...مثل بغل کردن بچه... مثل اب دادن ب گلدون... مثل خریدای ساده...مثل باوقار بودن و رو ز ب روز برای تکامل شخصیت تلاش کردن  و و و 

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2706