2752
2734
عنوان

حالم از شوهر خواهرم به هم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5137 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خواهر ندارم ولی شوهر من هیچ کدوم از این اخلاقها رو نداره شکر خدا خیلی کم میاد خوته مامانم اصلا شا ...

همین ک باعث ازار خانوادت نمیشه خداروشکر کن عزیرم.

من حالا کاری ب گرونی  و خرج و ...ندارم با اینکه وضعمون معمولیه

بیشتر از پرروبازیاش حرصم میگیره

حالا چرا بت بر خورد نکنه از همین دسته آدماس شوهرت؟

شوخی کردم

بر نخورد ه آخه گفتید همه  شوهر خواهرا

گفتم جمع نبندید بهتره چون شوهر آیندتون میشه شوهر خواهر .خواهراتون...

بعدش من نمیتونم شوهر داشته باشم ...

ودر نهایت ببخشید 🙏

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏

خودشو پادشاه میدونه😂 انگار ما خدمش هستم 

ولطف پرودگار نصیب ماشده که دومادمون شده 

یعنی اگه شوهر خودمم همچین چیز مضخرفی باشه 

میگم‌ خونه بابام‌نیاد 

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر
 قبلا گفتم اونم غیر مستقیم... دیدم خودشو میزنه ب قهر و دلخوری و میگه کاش نمیومدم هیچ احترام مهم ...

😑😩😂

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
حالا چرا بت بر خورد نکنه از همین دسته آدماس شوهرت؟

چون آقاس 🥴😒

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
ان شاءالله خواهراتون شوهر شما رو هم در آینده  میبینن...

کلا مردا همینقدر مضخرفن مخصوصا اونایی که عضو نی نی سایتن

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر

والا شوهر خواهر من انقد مهربون و باشخصیته که حد نداره هر دفعه بیاد خونمون دست پر میاد تازه میگه خودتونو تو زحمت نندازین و غذای ساده بپزین بعد نهارو شام کمک می‌کنه وسایل سفره رو جمع کنیم  تازه به خواهرم گفته تابستون ک بشه نمیام خونتون چون ابجیت باید لباس بپوشه معذب میشه 

همه هم بد نیستن آدم خوب و فهمیده زیاده

شما باش جوری برخورد کنین ک شوخی نکنه باهاتون

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2706