2733
2734
عنوان

دختر شایسته

120 بازدید | 6 پست

سلام خانما روز دختر مبارک 🌹🌹🌹

بنظرتون یه دختر چ رفتارو اخلاقی باید داشته باشه؟ 😍

چ هنری باید بره یاد بگیره؟

چ سیاستایی بلد باشه

درکل چجوری شایسته باشه 😎

🌹🌹⚘⚘

خودشو چس نکنه خیلی جلو میفته

روز خودتم مبارک😍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که ارزشش رو حفظ کنه ده هیچ از باقی دخترا جلو زده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731

یه دختر باید متین باشه، صداش آروم باشه (جیغ جیغو نباشه)، خوشرو و لبخند به لب باشه. حداقل یه هنر بلد باشه، مثل آشپزی، خیاطی، بافتنی، گلسازی یا ... 

اهل مطالعه باشه. شیک و مرتب باشه. پرحرف نباشه و ...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
یه دختر باید متین باشه، صداش آروم باشه (جیغ جیغو نباشه)، خوشرو و لبخند به لب باشه. حداقل یه هنر بلد ...

آفرین

بنظرت تحصیلات تکمیلی نیازه؟ و کار؟ ...

یا هنر بهتره؟

🌹🌹⚘⚘
آفرین بنظرت تحصیلات تکمیلی نیازه؟ و کار؟ ... یا هنر بهتره؟

الآن چون خیلیا عقلشون به چشمشونه فکر میکنن که اگر خانومی تحصیلات یا کار نداشته باشه، یه چیزیش کمه، یا مثلا محدوده، یا از جامعه عقبه. در صورتی که ارزش درک از مدرک بیشتره، و کار هم تا یه حدی خوبه، در حدی که یه دختر اگر توی شرایط سخت گیر کرد و حامی نداشت، بتونه روی پای خودش وایسه. 

من خودم تقریبا چهارده ساله که کار میکنم، واقعا خسته شدم، اگر شرایط اقتصادی اینقدر سخت نبود، دیگه کار نمیکردم، ترجیح میدادم دیگه به خودم و خانوادم برسم و به قول معروف خانومی کنم...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب