2726
عنوان

خاطر من از عکس رنگی

316 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها..من چندساله بخاطر ترس از عکس نرفتم ک انجام بدم ..تا بلاخره امروز موفق شدم رفتم ..با کلی ترس و استرس رفتم ..حتی با گریه خابیدم رو تخت ..اول یه امپول هیوسین زد برام ..بعد بتادین زد ..بعد مایع حاجب ..وقتی مایع رو ریخت یه درد خفیف داشتم مثه پریود شایدم کمتر ..خیلی قابل تحمل بود اصلا فکرشم نمیکردم ..خلاصه خیلی خ ب بود ..اصلا از حرفای دیگران نترسید عکس رنگی اون چیزی نیس ک دیگران میگن هرکی قراره بره با خیال راحت بره انجام بده ولی قبلش باید عفونت نداشته باشید..درضمن من بیمارستان مهدیه انجام دادم خیلیا گفتن دولتیه نرو ب درد نمیخوره ..ولی پرسنلش فوق العاده مهربون و با مهارت بودن ..هزینه سونو ۲۸هزار و هزینه داروهام ۱۱۰تومن شد 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

اخی مهدیه سر کوچه ماس

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه 😋

خودتم برا همین‌محلی

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
عکس رنگی از کجا؟  برای چی اصلا؟

اونایی ک قراره برن خودشون میدونن ..عکس رنگی  رحم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

براي شما اينطور بوده

دليل نميشه كه واسه همه راحت باشه

من درد شديد داشتم در حدي كه نفسم بند اومد البته جيغ و داد نكردم فقط نفس عميق زود تموم شد ولي دردش اصلا خفيف نبود خيلي از پريود هام شديدتر بود

اونایی ک قراره برن خودشون میدونن ..عکس رنگی  رحم

آها..

نه خواستم بدونم که انجام عکس لزومی داره یا نه یا اینکه برای باردار ها هستش

به هر حال ممنون⁦❤️⁩ میرم تو نت می‌خونم😊

2706