2752
2734
عنوان

این رفتارای زننده شون خستم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 53 پست
عزیزم شما بدت میاد.ولی اینقد چیز عجیبی نیست.کاری نمیتونی بکنی و مخالفت هم فقط دلخوری میاره.اونا تغیی ...

اره میرم تو گوشی همش شوهرم صدام میکنه هی میگه چه خبرررر چیکار میکنی اون تو با ما باش ....

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه مدری که معلومه با شلوارکه دیشب مهمانی خونه هواهرش اینا بودیم. خونه مدری که هفته ای یکی دوشب بای ...

عزیزم خونه خار یا برادرش یا پدرمادر مثل خونه خود ادمه .خود شما وقتی خونه خاهرت بری لباست عوض نمیکنی لباس راحتی تن کنی 

شلوار راحتی ببر براش 

میبرم ی وقت میبینی نشد خب ادم هرجا میره نمیتونه شلوارکو ببره که بعدم این مثال بود برا اشنایی با طرز حرف زدنشون

2731
اره میرم تو گوشی همش شوهرم صدام میکنه هی میگه چه خبرررر چیکار میکنی اون تو با ما باش ....

همینه دیگه.خیلی جمع ها ما وارد میشیم که بحث هاشون برای ما جالب نیست یا حتی ناخوشاینده.کاری نمیشه کرد

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
عزیزم خونه خار یا برادرش یا پدرمادر مثل خونه خود ادمه .خود شما وقتی خونه خاهرت بری لباست عوض نمیکنی ...

خب تنبله حوصله نداشت واسه دو ساعت عوض کنه من چیکار کنم حال نداشت پاشه راحتی بپوشه بعدم این مثاله نه که واقعا مشکلم شلوارک باشه میخاستم با حرفاشون آشناشید

استارتر کاملا حق داری عزیزم 

ولی تو این شوخیاشون تو نشین اصلا هم نخند تا بفهمن خوشت نمیاد از شوخیاشون 

یا پاشو برو تو اشپزخونه آبی چایی بردار یا سرگرم گوشیت شو 

بهرحال یکاری کن بفهمن خوشت نمیاد

اگر درکشون برسه که میفهمن خوشت نمیاد و رعایت میکنن در غیر اینصورت یا به همون کارات ادامه بده یا هربار که دیدی میتونی و شرایطشو داری با همسرت نرو

تو که مجبور نیستی شوخیهای مضخرفشونو تحمل کنی و بشنوی

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

بببین بنظرم این درسته ما نمی تونیم کسی رو تغییر بدم من شخصا مثل شمام واقعا بدم میاد از این به اصطلاح شوخیا ولی اینا اینجورین و تو عروسشون هستی بهتره وقتایی که اونجایی یا خودتو سرگرم کنی یا فقط شنونده باشی و واکنشی در مقابل رفتارشون نشون ندی چون بخوای بهشون بگی اینجوری کنین اونجوری کنین دیگه یا خدا😑

شما خودتم تو خانوادت ازین حرفا بود؟ گوشت عادت داشت؟ من نمیتونم تحمل کنم شوهرم همش میگه فقط بلدی اوقا ...

نه عزیزم طبیعی نیست حداقل تو فرهنگ خانوادکی منم این مسائل نیست بعدم کودک ادم خیلی خاطرات شیرین داره تا بخوای از مسائل خصوصیش بگی والا من تا بحال نشده یه بار از ختنه و ختنه سورونه برادرام بگم اصلا از این حرفها خوشم نمیاد حق داری به شدت حق داری ولی محکم و قاطع بدون ایجاد مسکل حرف دلت رو به مادرشوهرت و ایضا همسرت بزن بگو اگه رعایت نکنید من دیگه تو جمعهای خانوادگیتون شرکت نمیکنم و اجازه نمیدم بچه هامم تو جمعتون حاضر بشن چون تربیتشون برام مهمه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
مثلا دیشب بحث اسم نعلبکی شده بود خواهرزادش میگف دایی نربکی درسته بعد کشید تا رسید به نرم کی بعد شوهر ...

چه میدونم والا چیزی به ذهنم نمیرسه.

سعی کن حساس نباشی.چون تنها راه ارامش داشتنت همینه.اینو قبول کنع چندساله اینجوری بزرگ شدن تو نمیتونی تغییرشون بدی.من اینجور مواقع تو جمعشون سکوت میکنم نه میخدم نه حرفی میزنم خودمو مشغول میکنم با گوشی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ای خدا از دست بعضی عروسها .خانواده شوهر حتی حق ندارن وقتی جمع خودشونه بگن بخندن یا هرچیزی بگن .چقد س ...

تو جمع حرف دیگه بلد نیستن بزنن نه؟ فقط راجع به قسمتهای خصوصی تک پسرشون نظر میدن و میخندن

نمیتونی به خود مادرشوهرت وقتی تنهایید بگی خوشم نمیادباید درکت کنه

ته نباید بفهمه نباید نقطه ضعفمو مستقیم بگم مطمعن باش نمیگه چشم و دیگه حرف نمیزنم مطمعن باش بدتر میکنن تا من عادت کنم

بببین بنظرم این درسته ما نمی تونیم کسی رو تغییر بدم من شخصا مثل شمام واقعا بدم میاد از این به اصطلاح ...

دقبقا هم همینم ولی ی زمانی دیگه پُر میشم نمیتونم تحمل کنم اه لعنتیای بیشعور

2706