2737
2739
عنوان

این رفتارای زننده شون خستم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 53 پست
نه عزیزم طبیعی نیست حداقل تو فرهنگ خانوادکی منم این مسائل نیست بعدم کودک ادم خیلی خاطرات شیرین داره ...

بچه که فعلا ندارم و همچین نهدیدی جوابی چون زرت یا به کونم اصلا نیا نداره

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه که فعلا ندارم و همچین نهدیدی جوابی چون زرت یا به کونم اصلا نیا نداره

واقعا اینطور میگن عزیزم پست اول گفتی با فرهنگن به نظرم این نحوه برخوردها اصلا از یه خانواده بافرهنگ بعیده بیشتر خانواده همسرت متظاهرن اونچه که تو جمع خصوصی میبینی اصل این خانواده هست اگه این باشه که مطمئنا هست چاره ای جز تحمل نداری 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731
شما خودتم تو خانوادت ازین حرفا بود؟ گوشت عادت داشت؟ من نمیتونم تحمل کنم شوهرم همش میگه فقط بلدی اوقا ...

شوهرت راست میگه تو اطرافیانم دیدم ادمایی مثل شما با سخت گیری نتیجه معکوس میگیرن در نهایت هم همسرشون میپیچوندشون که با خانوادش باشه

منم خانواده م خیلی بسته بودن تا جایی که مامان من نمیذاشت ما لباس زیرامون و تو بالکن پهن کنیم میگفت مردای همسایه میبینن اگه هم پهن میکردیم باید چند لایه لباس روشون میچیدیم بابام نمیذاشت تو خونه جلوش حلقه ای بپوشیم باید فقط تی شرت گشاد میپوشیدیم

شوهرت راست میگه تو اطرافیانم دیدم ادمایی مثل شما با سخت گیری نتیجه معکوس میگیرن در نهایت هم همسرشون ...

وقیییییقا این مثال هایی ک زدی منم همیچین جوی بزرگ شدم. لباس زیرو که خوب اومدی حالا فکرشو بکن اینا جلوی چشم شوهرم لباس زیرشونو عوض میکنن مثلا درحدی که روشونو کنن اونور خدایی شوهرم اصلا نگا نمیکنه ولی راحت میشورن جلو روت پهن میکنن اصلا سختشون نیست

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه
شوهرت راست میگه تو اطرافیانم دیدم ادمایی مثل شما با سخت گیری نتیجه معکوس میگیرن در نهایت هم همسرشون ...

واقعا اینکه جلوی پدر یا برادرتون لباس مناسب بپوشید یا لباس زیر در انظار چشم دیگران نباشه از نظر شما نشون دهنده بسته بودن خانواده هست ؟!!!چچقدر تفاوتهای فرهنگی زیاده ،منهم این چیزا تو خانوادمون باب بود اما از اونطرف پدرم برای رفتن به اردوهای مدرسه و دانشگاه و اینکه با دوستان قرارهای تفریحی بزاریم مسافرت بریم و خیلی مسائل دیگه البته با رعایت حریمهای اخلاقی و اجتماعی و خانوادگی ازاد بودم من بسته بودن و محدودیت رو عدم مشارکت تو فعللیتهای اجتماعی و تحصیلی میدونم ولی حرمت نگه داشتن تو خانه و در حضور پدرو مادر رو واجب میدونم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
واقعا اینکه جلوی پدر یا برادرتون لباس مناسب بپوشید یا لباس زیر در انظار چشم دیگران نباشه از نظر شما ...

واقعا برام عجیبه من برگشتم عقب دیدم تاپیک شما نیست شما رو هم ریپلی نکردم 

ولی چون خیلی کنجکاوید میگم ما محدودیتهای خیییییییلی بیشتر از اینم داشتیم من که نمیتونم بخاطر ارضای حس کنجکاوی افرادی مثل شما تو تاپیک بقیه طومار اه و ناله راه بندازم و همه ابعاد زندگیمو بریزم بیرون

دیدگاهها فرق میکنه ممنون میشم نظرت رو فقط برای استارتر بگی و اجازه بدی هرکی ازادانه نظرشو بگه

2740
وقیییییقا این مثال هایی ک زدی منم همیچین جوی بزرگ شدم. لباس زیرو که خوب اومدی حالا فکرشو بکن اینا جل ...

خانواده شوهر منم راحتن ولی خب اینا عادت کردن خودت رو اذیت نکن باور کن تاثیری نداره بعدا محکوم هم میشی میگن زنت بداخلاقه ضدحاله و ... شوهرت و بهت بدبین میکنن چون همسرتم از اون سبک بیشتر خوشش میاد بیشتر به سمت اونا کشیده میشه بینتون فاصله میفته فقط تو شوخیاشون مشارکت نکن که حدشونو بدونن به همسرتم بگو دوس ندارم با بچمون اینجوری باشن