1507
1482

پریودات چند روزه هست تا بگم بهت

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . توکل به خدا این ماه قراره نی نی بیاد تو دلم مامان باباش رو خوشحال کنه 🌹 ان شاء الله 🌹

من پریودام ۷ روزه اس ،یعنی تو هفتمین روز پاک میشم ،و دوره پاک بودنم هم اگه با هفتمین روز حساب کنیم ۲۰ روزه اس ،یعنی هر ۲۰ روز یه بار پریود میشم ،میشه لطفا روز تخمک گذاری منم بگین ؟؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجدکوچولویی ک تو دلمه هدیه امام حسینه ،خداخواست بهم بده 😘منم باجون و دل قبولش کردم 😍😍

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
نامنظمم بعضی وقتا ۲۱ روز بعضی وقتا ۲۸ روز

تو اپلیکیشن بازار برو و برنامه مادرشو رو دانلود کن و اون جا وارد کن . معمولا 14 روز قبل از پریودی بعدی میشه . بازه شمت از 8 سیکل تا 14 سیکل میشه . از کیت تخمک گذاری استفاده کن اون تو هر ماه دقیق نشون میده

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . توکل به خدا این ماه قراره نی نی بیاد تو دلم مامان باباش رو خوشحال کنه 🌹 ان شاء الله 🌹
من پریودام ۷ روزه اس ،یعنی تو هفتمین روز پاک میشم ،و دوره پاک بودنم هم اگه با هفتمین روز حساب کنیم ۲ ...

شما سیکل 27 روزه دارید که میشه 13 سیکلتون تخمکگذاری . یعنی 6 روز بعد از پاک شدنتون

فکنم 5-6 روز بعده پاک شدنت تو اقدامی؟

نه عزیزم فقط خواستم بدونم مرسی 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجدکوچولویی ک تو دلمه هدیه امام حسینه ،خداخواست بهم بده 😘منم باجون و دل قبولش کردم 😍😍
1334
شما سیکل 27 روزه دارید که میشه 13 سیکلتون تخمکگذاری . یعنی 6 روز بعد از پاک شدنتون

تو گوگل هم ی ماشین حساب تخمک گذاری هست ولی خب اون زودتر از ۱۴ روز قبل پریودی بعدی میزنه نمیدونم کدومش درسته

تو گوگل هم ی ماشین حساب تخمک گذاری هست ولی خب اون زودتر از ۱۴ روز قبل پریودی بعدی میزنه نمیدونم کدوم ...

قطعی نمیشه گفت . معمولا بازه میدن که شما تو اون مدت رابطه داشته باشی که یکیش بگیره

1476
خدا حفظش کنه دومیو نمی خوای؟ کدوم شهری؟

ممنون ،فعلا نه موقعیتشو ندارم ،پسرم خیلی شرو شیطونه واقعا اذیتم میکنه ،اگه دومی هم بیاد کلا دیوونم میکنن😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه دومیو نمی خوای؟ کدوم شهری؟

شما بچه دارین؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508