1421
1389
عنوان

همسرمو ترک کنم؟مشورت لازمم

2648 بازدید | 156 پست

سلام

وقتی پسرم پنج ماهه بود فهمیدم همسرم داره خیانت میکنه،البته در حد چت و واتساپ و تلفن رو فهمیدم و اگه بیشتر از این هم بوده باشه نمیدونم.خانومه هم متاهل بود و بچه دار...

خلاصه خیلی شوکه شد وقتی فهمید لو رفته و کلی قسم خورد به جون بچم که دیگه تموم شده و فرصت خواست

...

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

خب خوبه دیگه فرصت دادین 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
1436

گذشت و بعد یه مدت که رفته بودم خونه بابام دو روز.وقتی برگشتم خونه دیدم شماره حساب خانومه رو میزه.البته فامیلی خانومه رو نوشته بود و نمی دونست من کلی اطلاعات راجع به خانومه میدونم.و حتی داداشا و آبجی و شوهرشم پیدا کرده بودم از اینستا.فامیلیش که سهله

ازش پرسیدم چرا این شماره کارت اینجاس؟گفت بهش پول قرض دادم وقتی در ارتباط بودیم

1432

من نمی‌دونم چرا هی باید خاک تو سر ی غریبه بشه حالا زن یا مرد

طرف دل خودش ب حال زندگیش نمیسوزه بعد باید دل یکی دگ بسوزه

الان میگن همجنسمونه...

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

یکم بحث کردیم و گفت تمومش کن این قضیه رو ،چون برای من تموم شدس،من قسم به جون پسرمون خوردم...

خلاصه منم بی‌خیال شدم

چند وقته بعد دیدم تو تلگ رام دیدم بهش پیام داده و نوشته سلام

گفتم این چیه؟گفت دست از سرم بر نمیداره،میخوام بهش بگم انقد زنگ نزنه و پیام نده

منم خب قبول کردم.البته چون میدونستم خانومه واقعا ول کن نیس.همه عکسای پروفایل تل گرامش راجع به این بود که برکرد،تنهام نذار و از این حرفا

دروغ میگه زمانی که در ارتباط بودیم هنوزم احتمال داره باهم در اتباط باشن به نظر من بگو همه چیز اون زن میدونی و برو به خانواده زنه بگو یا اینگه برو تا شوهرت بفهمه نمیتونه هر غلطی بکنه

1437