2737
2739
عنوان

آزمون طراحی معماری نظام مهندسی

6580 بازدید | 28 پست

سلام دوستان

کسی هست پروانه طراحی معماری نظام مهندسی داشته باشه؟

یا تا بحال آزمون طراحی معماری شرکت کرده باشه؟

میخوام در مورد آزمون بپرسم...

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جانم من دارم پروانه البته چند سال پیش آزمون دادم نحوه سوالات فرق میکرد با الان ..خوشحال میشم بت ...

سلام

ممنون که اومدین

اون موقع هم باید آپارتمان طراحی میکردید دیگه؟

میخواستم بدونم دقیقا چه وسایلی بردید سر جلسه؟

چه خطکش هایی؟ چه مداد هایی برگه نقشه هرچی که بردید و به درد خورد رو میگید؟

2731
سلام ممنون که اومدین اون موقع هم باید آپارتمان طراحی میکردید دیگه؟ میخواستم بدونم دقیقا چه وسایلی ...

من تخته رسم بردم اما بعضیا  تی خالی اورده بودن و گونیای 30 و 45 و اشل و مداد اتود 0.3و 0.7..چسب کاغذی و پوستی و کاغذA3..و پاک کن..پلانم برده بودم فکر کنم چند تا اما اونقدر چیزی که میخوان رو خاص میدن که زیاد نمیشه از چیزی استفاده کرد از 8 صبح تا 6 عصر بود ..اهان بکسری راپیدم آورده بودن دسن کردن ...چون چند سال پیش بود زیاد جزییات اپارتمانه یادم نیست اما زیرش یه واحد تجاری خواسته بودن و به تعداد واحدهای خونه باید پارکینگ و انباری تعبیه میکردیم که یکم سخت بود ...رمپ باید میزاشتیم برای پارکینگ چون زیر زمینم بود..برای ورودی رمپ معلول خواسته بودن کلا باید ابعاد اسانسور و..برای ویلچر طراحی میشد..یک طبقه دو واحد و یکی سه واحد😟یادم چون خیلی دقت بود با اتوکد کار میکردم و دستی انجام نداده بودم تا سه چهار روز گردنم درد گرفته بود ...اما آزمون نظارت خیلی راحتتر بود من فقط یک هفته کتابهای مقررات ملی رو چک کردم و همونارو به علاوه ایین نامه2800 و بتن ایران و چند تا کتاب دیتیل و ..با خودم بردم درصدمم خیلی بالا و خوب بود..

من تخته رسم بردم اما بعضیا  تی خالی اورده بودن و گونیای 30 و 45 و اشل و مداد اتود 0.3و 0.7..چسب ...

منم نظارت و اجرا رو بهمن قبول شدم

نظارت ۸۰ درصد زدم و اجرا ۶۰

میخوام مهر طراحی شرکت کنم استرس دارم

من تخته رسم بردم اما بعضیا  تی خالی اورده بودن و گونیای 30 و 45 و اشل و مداد اتود 0.3و 0.7..چسب ...

خیلی وقته کار طراحی انجام ندادم

منم نظارت و اجرا رو بهمن قبول شدم نظارت ۸۰ درصد زدم و اجرا ۶۰ میخوام مهر طراحی شرکت کنم استرس دارم

کلاسایی که نظام میزاره رو شرکت کن قوانین ابعاد فضاها و پارکینگ واینارو هم خوب بخون...من اجرا ندادم چون کارمند رسمی ام نمیتونستم مجری باشم

2740

شما دفعه اول قبول شدین طراحی رو؟

کلاسایی که نظام میزاره رو شرکت کن قوانین ابعاد فضاها و پارکینگ واینارو هم خوب بخون...من اجرا ندادم چ ...

من شاغل نیستم فعلا

گفتم پروانه ها رو بگیرم که دست پر برم تو بازار کار

که زیاد حمالی نخوان ازم

پس سختت خواهد بود ..حالا تا مهر بشین کار کن نظام مهندسی یکسری کلاسا میزاره اونارو شرکت کن انشاالله ک ...

استان ما کلاس نمیذارن

فقط یه سری دوره های اجرا و نظارت هست واسه اونایی که صدور پروانه درپیش دارن الزامیه

اونا رو هم شرکت کردم

من شاغل نیستم فعلا گفتم پروانه ها رو بگیرم که دست پر برم تو بازار کار که زیاد حمالی نخوان ازم

تری دی بلدی؟اگه تو تری دی حرفه ای باشی بیکار نمیمونی ..پروژه دانشجویی..کابینت سازی و ادارات تری دی کار میخوان

تری دی بلدی؟اگه تو تری دی حرفه ای باشی بیکار نمیمونی ..پروژه دانشجویی..کابینت سازی و ادارات تری دی ک ...

تری دی همون موقع دانشگاه یاد گرفتم خیلی استفاده نکردم یادم رفته

از کارای اینطوری خوشم نمیاد

کار حرفه ای دوس دارم