2737
2734
عنوان

آزمون طراحی معماری نظام مهندسی

| مشاهده متن کامل بحث + 6580 بازدید | 28 پست
سلام ممکنه بگید چیکار کردید که نظار و اجرا قبول شدید؟  من شدیدا وقت کم میارم.

سلام

روزی حدود ۶ ساعت مطالعه داشتم

شبا از ساعت ۱۱ تا ۳ صبح

دو ساعت هم بعدازظهرا که بچم میخوابید

باید خیلی بخونی

تقریبا همه منابع رو یه دور روزنامه ای خونده بودم به جز کتاب جوش، تا بطور سطحی با مباحث آشنا بشم

بعدش هم همه نمونه سوالات امتحان ۷ سال اخیر رو شبیه ساز آزمون کرده بودم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممکنه بگید چیکار کردید که نظار و اجرا قبول شدید؟  من شدیدا وقت کم میارم.

و اینکه تقریبا دو ماه پیوسته مطالعه داشتم

2731
سلام من امسال انتخاب رشته دارم به معماری هم علاقه دارم از الان نگران هزینه های معماری هستم شما کلا چ ...

سلام 

والله چی بگم من ۹ سال پیش دانشگاه قبول شدم قیمتا از اون موقع کلی فرق کرده 

بعد من با شرایط و سطح مالی شما اشنا نیستم که بتونم نظر بدم

سلام  والله چی بگم من ۹ سال پیش دانشگاه قبول شدم قیمتا از اون موقع کلی فرق کرده  بعد من ...

سطح مالیمون متوسط 

اگه لازم باشه خودمم کار میکنم 

اگه بدونم در آینده واسش کار هست

سلام جانم من دارم پروانه البته چند سال پیش آزمون دادم نحوه سوالات فرق میکرد با الان ..خوشحال میشم بت ...

عزیزم شما پروانه داری چه کارایی میشه باهاش کرد ؟ یعنی به درد بخور هست ؟ من کار معماری الان انجام نمیدم ولی لیسانس معماری دارم میخواستم ببینم پروانه نظارت و اجرا بگیرم شهرداری به عنوان ناظر باهام کار میکنه یا کارای دیگه میشه باهاش کرد؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین

2740
عزیزم شما پروانه داری چه کارایی میشه باهاش کرد ؟ یعنی به درد بخور هست ؟ من کار معماری الان انجام نمی ...

عزیزم بله من پروانه نظارت دارم ...راستش به شهرتون بستگی داره من الان دوساله نقشه ای امضا نکردم ...البته چون شغل دولتی دارم زیادم خودم پیگیر نیستم اما بهرحال خوبه ...البته قبولی تو آزمونشم راحت نیست ..انشاالله که موفق باشید ..ازمون نظارتش کتاب بازه و بیشتر از کتب مقررات ملی ساختمون و کتابهای دیتیل و ...اینا میاد ازمون طراحیشم که طراحیه دیگه که باید مقرراتهای ملی رو توش رعایت کنید و زمان آزمون طراحیشم زیاده من یادم ۸ صبح رفتم تا ۶ بعد از ظهر ...

عزیزم بله من پروانه نظارت دارم ...راستش به شهرتون بستگی داره من الان دوساله نقشه ای امضا نکردم ...ال ...

ممنونم عزیزم، من تهران هستم، شما کلاس رفتین برای آزمون ؟ یا خودتون خوندین ؟ 

ممنونم عزیزم، من تهران هستم، شما کلاس رفتین برای آزمون ؟ یا خودتون خوندین ؟ 

من خیلی سال پیش آزمون دادم خودم خوندم اونموقع مثل الان قبولی سخت نبود ...البته خوندن که مقررات ملی و کتاب ایین نامه ۲۸۰۰ و بتن ایران و دیتیل ها فقط جوری نگاه کردم که بدونم هر مبحث مال کدوم کتابه و دفعه اول هم قبول شدم اما آزمون طراحی رو دفعه دوم قبول شدم ...بهتره برای طراحی کلاس برید ..

منم نظارت و اجرا رو بهمن قبول شدم نظارت ۸۰ درصد زدم و اجرا ۶۰ میخوام مهر طراحی شرکت کنم استرس دارم

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته از این تاپیک میگذره،منم میخوام شروع کنم واسه نظام درس خوندن،بنظرت کدوم بهتره نظارت یا طراحی یا اجرا؟ کدومش بیشتر به درد یه خانم میخوره و کارایی داره؟باید به ترتیب خاصی این مدارکو بگیرم یا مهم نیست کدومو اول یا دوم بگیرم؟؟ممنون میشم پاسخ بدید دوست عزیز

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته از این تاپیک میگذره،منم میخوام شروع کنم واسه نظام درس خوندن،بنظرت کدوم ب ...

سلام خوبین.‌منم میخوام برا نظام بخونم . به من گفتن طراحی از همش سختتر و کاربردی تره. منم میخام طراحی بدم. 

شما منابعی تهیه کردین یا پکیج خاصی؟

برای حاجتم یه صلوات مهمونم کن. ممنون
من تخته رسم بردم اما بعضیا  تی خالی اورده بودن و گونیای 30 و 45 و اشل و مداد اتود 0.3و 0.7..چسب ...

زمانی که برا آزمون آماده میشدید از تخته رسم استفاده میکردید؟؟ اندازه تخته رسم چقدرباشه بهتره؟؟