2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من چیزی درست نکردم 😢😢😢 نمی‌دونم چی درست کنم فقط برنج داریم ..پیاز ...ماکارونی ...با روغن و رب گوج ...

عدس پلو درست کن بدون گوشتم میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

میخوام‌پلو مرغ بزارم بجای رب گوجه با رب انار درست کنم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
استارتر امضات منو یاد پریروز انداخت میترسیدم خودمو وزن کنم فک میکردم ۶۴،۶۵باشم رفتم دیدم ۵۷ام از خوش ...

قدت چنده ؟منم ۵۷بودم‌ تایماه پیش الان فک کنم یکم‌اضافه کردم دل ندارم‌برم‌روترازو من‌عاشق وزن۵۵م خعلی باکلاسه😁

2706