2733
2739
عنوان

ممکنه باردار باشم.

| مشاهده متن کامل بحث + 19768 بازدید | 80 پست
مامان منیل جون ..... قوی باش عزیزم . همیشه اون طوری که ما میخوایم نمی شه .

هفته پیش، صبح موقع صبحانه خوردن ، شبکه سه سخنرانه یه حرف جالبی زد :
گفت چهار صفت خدا رو اگه در نظر داشته باشیم : خدا داناست و تواناست و بخشنده و مهربانه

پس اگه چیزی بهمون نمیده نه اینکه نمی دونه ما چی می خوایم (چون داناست )، نه اینکه نمی تونه(تواناست) ، نه اینکه نمی خواد که بده(بخشندست) ، خدا خودش بهتر می دونه که چی و چه زمانی به صلاح ماست . (مهربونه)

من که خیلی تحت تاثیر این جمله قرار گرفتم . دیگه خودمو کامل سپردم دست خدا . دیگه از جیزایی که برام در نظر می گیره ناراحت نمی شم . اگه باردار نشدم و نشم ، اگه بچم پسر نشه .... مطمئنا اولش دلم برا تلاشهایی که کردم می سوزه ولی راضی ام به تقدیری که برام در نظر گرفته .

من که تو زندگیم به این جمله که " هیچ کار خدا بی حکمت نیست " اعتقاد پیدا کردم .

عزیزم اصلا ناامید نشو . و بجنگ با زندگی برا بدست آوردن نی نی . ارزشش رو داره . وقتی به سختی کارایی که می خوای بکنی فکر می کنی به این فک کن که این سختی ها رو برای چی داری تحمل می کنی . اونوقت قوت می گیری و برات راحت می شه .

این نیز بگذرد .... و چون بگذرد غمی نیست .

عزیزم برات آرزوی شادی و سلامتی دارم .
CafeMom TickersCafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی شازده کوچولوی عزیزم.ایشالله این ماه شما هم مامان میشی .مرسی از توجهت گلم.مرسی....خیلی برام دعا کن.....

مرسی مری جونم.ولی متوجه نشدم این علائم خوبه یا بد؟منظورت اینه که منتج به بارداری میشه ؟؟؟؟
مامان عسل جون.سلام.خوبی عزیزم.مرسی از حرفهای آروم کنندت واقعا زیبا و پربار بود.عزیز ذلم شما درست میگی و واقعا همینی که میگی هست ولی باور کن تا زمانی که پریود نشدم میگم اشکال نداره شد که شد نشدم نشدولی هم این که پریودم میاد عزادار میشم.....این ماه که مامانم خبر باردار شدن دخترخالم رو داد بیشتر دلم گرفت نه از بارداری اون و مادر شدنشا از این که من لیاقت مادر شدن رو ندارم و جواب کلی سوال بی جواب که نمیتونم پیداش کنم سوگوارم میکنه..........برام دعا کن باورت میشه من ازدوروبریام و کسایی که تو سن ازدواج بودند زودتر ازدواج کردم ولی الان دونه دونشون بچه دارند من هنوز باید اندر خم درمان فیبرومم بمونم......چه برسه به مادر شدن.ولی به قول خودت اگر خدا بخواد من با فیبروم 60 کیلویی هم باردار میشم.........خودم تو این سایت به اونایی که پریود میشند میام امیدواری میدم اونوقت سر خودم بی دوا میمونه (کل اگر طبیب بودی سر حود دوا نمودی)
بازم ممنون گلم
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
مامان منیل نمی فهمم ..... چرا از عمل می ترسی ؟

خدا رو شکر کن که می دونی عیب کار کجاست ؟

زن عموی من 12 سال پیش ازدواج کرد . هنوز بچه دار نشد . خیلی درمانها و دکترا رو امتحان کرد . حتی حدود یه سال پیش ivf انجام داد . با ذوق و شوق می گفت سه تا جنین شکل گرفته . می خواست اگه هر سه تا بمونن هر سه تا رو نگه داره . ولی باز بدنش هیچ کدومشو نگه نداشت . یعنی هنوز معلوم نیست دردش چیه و دواش چیه .

تو که عزیزم می دونی با یه عمل ساده مشکلت حل می شه غصه چی رو می خوری ؟

شوهر من چند سال پیش عمل دیسک کمر داشت . خیلی غصه می خورد که چرا باید به این جوونی دیسک کمرمو عمل کنم . بهش گفتم خدا رو شکر کن که دردت درمون داره . خیلی از مریضیها درمون نداره . خیلی از مرض ها خوب تشخیص داده نمی شن . بعد از چند سال درد و سختی طرف هنوز نمی دونه دردش کجاست و درمونش چیه .
خدا رو شکر شوهرم عمل کرد و به اون همه درد پایان داد .

عمل هم نوعی درمانه مثل دارو . اینقد ازش نترس . اگه بترسی بدتر می شه اوضات .

CafeMom TickersCafeMom Tickers
2742
2740

بچه ها میشه کمکم کنیدمن 5روزه که دوست پسرم رابطه ازمقعدداشتم بعداب منی روریخت داخل مقعدم بعدم من سریع خودموشستم اما5روزه که اشتهای هیچی ندارم کمرم درد میکنه همش میترسم حامله شده باشم توروخدا کمکم کنید😭

2706