2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من خوردم از ۳تا ۷پریودی شبی دوتا ،متفورمینم میخوردم فولی های خوبی داشتم ولی متاسفانه جواب نگرفتم

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭
2731

ازسوم پریدی همراه بافولیک اسید نتیجه نی نی پسر.کلومیفن از۵پریدی همراه بافولیک اسیدنتیجه چندقلویی.یانی نی دختر.روز ۱۲یا۱۳پریدی سونو تخمک گذاری آمپول سه شب نزدیکی قرص استرومارین ودوفاستون ۱۶تا۲۵پریدی بعد باردارشدن.قبل همه اینا ازسلامت دندانها وآزمایش تیروییدوپرولاکتین میدی چون اگه داشته باشی یاحامله نمیشی یاسقط میشه.سوالی باشه درخدمتم؟

ازسوم پریدی همراه بافولیک اسید نتیجه نی نی پسر.کلومیفن از۵پریدی همراه بافولیک اسیدنتیجه چندقلویی.یان ...

وای عزیزم الان به من لتروزول گفته از شب ۵ به بعد چکار کنم نخورم ؟ نکنه حواسش نبوده 

ازسوم پریدی همراه بافولیک اسید نتیجه نی نی پسر.کلومیفن از۵پریدی همراه بافولیک اسیدنتیجه چندقلویی.یان ...

کلومیفن دستورش چجوریه شبی چندتا ؟ از کی تا کی 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2740

اگه پرولاکتین تنظیم باشه ولی قرص کابرگولین بازم مصرف بشه چه تاثیری روی بارداری داره؟

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
وای عزیزم الان به من لتروزول گفته از شب ۵ به بعد چکار کنم نخورم ؟ نکنه حواسش نبوده 

دکتر کارش بلده من لکه بینی داشتم توپریدی شاید بخاطر این بود.استرمارین داد چون گفت لکه بینی داری تادیواره رحمت کلفت بشه.دوفاستون برانگهداری ازجسم وجلوگیری ازسقط داد.

دکتر کارش بلده من لکه بینی داشتم توپریدی شاید بخاطر این بود.استرمارین داد چون گفت لکه بینی داری تادی ...

اره شایدم چون منم طولانی پریود میشم بالای ۱۲_۱۳ روز جدیدا هم که دو ماه یک بار دیگه خسته شدم 

کلومیفن دستورش چجوریه شبی چندتا ؟ از کی تا کی 

کلومیفن از۵پریدی فکر کنم ماه اول شب ی یک عددهمراه بافولیک اسید روز۱۲/۱۳پریدی براسونوتخمک گذاری میره اگه فولیکول بالغ بود آمپول میزنن آزاد میشه تخمک .اگه نزنی میشه کیست.بعد سه شب نزدیکی بعدازنزدیکی یه ساعت درازمیکشی نه استحمام کنی.یه روز طول میکشه تااسپرم وارد لوله رحمی بشه هرچی بیشتر وارد بشه شانس بارداری بیشتره.عمرتخمک۲۴ساعته.