2737
2734
کلومیفن از۵پریدی فکر کنم ماه اول شب ی یک عددهمراه بافولیک اسید روز۱۲/۱۳پریدی براسونوتخمک گذاری میره ...

ممنون 

راهی هم برای تقویت لوله های رحمی میدونید

درمان ضعیفی لوله فالوپ

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداروشکر عزیزم که نتیجه گرفتی برا ما هم دعا کن گلم 

ممنونم ...ایشالا شما هم این ماه نتیجه میگیری امیدت ب خدا باشه ...من ماهی ک باردار شدم دقیقا ماهی بود ک دیگه قید بارداری رو زده بودم اصلا بهش فکر نمیکردم ...با چیزای دیگه خودمو مثل باشگاه و پیاده روی خودمو سرگرم میکردم ک فکرم درگیرش نشه ..شما هم زیاد بهش فکر نکن ایشالا نتیجه میگیری پیاده روی هم توی برنامه روزانت بزار خیلی تاثیر داره ..کلا سعی کن تخمدوناتو تقویت کنی چیزای گرم بخور مثل کاچی

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
فکرکنم لوله های رحمی باعکس رنگی جواب بده.بخاطر اون مایع که میریزن براعکس گرفتن.

ممنون

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
اره شایدم چون منم طولانی پریود میشم بالای ۱۲_۱۳ روز جدیدا هم که دو ماه یک بار دیگه خسته شدم 

شماتنبلی تخمدان دارید.باید قرص متفورین بخورید دکتربهتون میده‌قبل ازهمه ایناآزمایش اسپرم شوهرتون باید بده تاازنظر شکل مورفولوژی مطمئن بشید

ممنونم ...ایشالا شما هم این ماه نتیجه میگیری امیدت ب خدا باشه ...من ماهی ک باردار شدم دقیقا ماهی بود ...

ممنون از راهنماییات عزیزم انشاا... کلامت سبک باشه برام منم باردار بشم ☹☹

2740
شماتنبلی تخمدان دارید.باید قرص متفورین بخورید دکتربهتون میده‌قبل ازهمه ایناآزمایش اسپرم شوهرتون باید ...

اره تنبلی دارم عزیزم و تحت درمان خیلی ناامیدم