2737
2739
عنوان

به نظرتان این مانتو را برای جلسه خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 26 پست
واسه خواستگارى سارافون با شوميز  و ساپورت بپوش يا شوميز و شلوار با چادر  يا شوميزبل ...

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا کت و دامن نمیپوشی؟ حتی اگر باحجابم باشی میتونی یه کت و دامن ساده و بلند بپوشی

تو اقوام ما هیچ کس کت و دامن نمیپوشه 

راستش دامنم زیاد دوست ندارم 

منم چادر سرم نکردم توو هیچ مراسمی.

شومیز و شلوار جین پوشیدم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
تو اقوام ما هیچ کس کت و دامن نمیپوشه  راستش دامنم زیاد دوست ندارم

خوب من به فامیل خودم نگاه کردم. مانتوئه خوشگله

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740
منم خیلی به دلم نشسته  رنگ سفیدش یعنی بده

سفید قشنگه، ولی روسری و بقیه چیزا هم رنگی انتخاب کن، عروس هستی مشکی نپوش

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...