2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای سبزواری😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 24913 بازدید | 2726 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دارو غیر لتروزول و کلومیفن و متفورمین میخواد بده برای بارداری ؟ شوهر خیلی مذهبی اجازه نمیده و ...

اگ بیای توگروه نی نی پلاس متوحه میشی ک بچه ها چقد نتیجه گرفتن پیشش..والا چی بگم هرکی یه نظری واره ولی فک نکنم معاینه کنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اره اتفاقا ب شوهرم گفتم ماه دیگ.پیشگیری کنیم تا دوباره آزمایش بده ببینم چطور شده ازمایشش

اینجوری بهتره عزیزم حسابی ورزش کن ..چون میگی تنبلی داری ورزش برا تنبلیم خووبه

2731

منم سقط داشتم سنایی همین ازمایشو نوشت برام 

آخرم گفت به خاطر پرنده نمی‌دونم کدومش بالاس دارو بهم داد خوب شدم 

الان تو ماه 8م

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
اگ بیای توگروه نی نی پلاس متوحه میشی ک بچه ها چقد نتیجه گرفتن پیشش..والا چی بگم هرکی یه نظری واره ول ...

فعلا نظرم ب دکتر سوئیزی هست میرم پیش اون ماه دیگ تا ببینم چی میشه اگ نتیجه نگرفتم پیش سنائی میرم

🌷
2740
منم سقط داشتم سنایی همین ازمایشو نوشت برام  آخرم گفت به خاطر پرنده نمی‌دونم کدومش بالاس دارو ب ...

دارودادبهتون نمیدونیدعددای cmvشما چندبودالان مشکلی نداریدخداروشکر بعدچندوقت باردارشدید بعداستفاده قرصاتون دوباره ازمایش دلدید؟دوره قرصای ک به من داده ده روزه داکسی سالینه شماهم همینطوربود

فعلا نظرم ب دکتر سوئیزی هست میرم پیش اون ماه دیگ تا ببینم چی میشه اگ نتیجه نگرفتم پیش سنائی میرم

تصمیم خوبیه سوئیزی هم عتلیه فداتشم.انشاءالله ک ب زودی نتیجه میگیری🙏🙏🙏سوئیزی باعانیم زیادقبول داره

اره حیف کرونا لعنتی اومد جرات نمیکنم برم باشگاه 😢

توخونه ورزش کن پیاده روی کن طناب بزن علاجی نی

2706