2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای سبزواری😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25095 بازدید | 2726 پست
توماه نه هستم

به سلامتی 🥰

من 32 هفته و 3 روزم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۶۰ کیلو😍🥰 😎😎من می تونم💪💪💪💪   فرودین ۱۴۰۳ ،،، ۹۸ کیلو    خرداد ۱۴۰۳،،، ۹۱ کیلو            کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
ن عزیزم همون روزبفرستش. ساعتای 5تا5ونیم اینا براهمون ردز میگ چ  ساعتی بره...خوانشااالله ک آزمای ...

عزیزم رفتیم دکتر باغاتی گفت واریکوسل گرید  دو بیضه چپ داره

فقط بهش سلنیوم ال کارنتین داد چرا دارو کم داد ؟یا دارو هورمونی نداد ؟

🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم رفتیم دکتر باغاتی گفت واریکوسل گرید  دو بیضه چپ داره فقط بهش سلنیوم ال کارنتین داد چرا د ...

ال کارنتین برا تحرک اسپرمه و سلنیوم هم ک. نیازه برااسپرم..نگف چن وقت بایداستفاده کنه؟ازجراحی حرفی نزد؟کاش بهش میگفتیم میخاین زودترنتیحه بگیرین. تاجراحی کنه..ماهم ک رفتیم گرید1بود سمت چپ ولی گفتیم چون مبخایم زودترنتیجه بگیرم گف جراحی..ویتامین ای هم.خودت بخر بهش بده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ال کارنتین برا تحرک اسپرمه و سلنیوم هم ک. نیازه برااسپرم..نگف چن وقت بایداستفاده کنه؟ازجراحی حرفی نز ...

گفت یکماه مصرف کنه از هر کدوم سی تا داد بعد ماه دیگ بیاد ببینم چطور شده و یک آزمایش دیگ بده ببینم نتیجه اش چطور بوده

نه عمل شوهرم قبول نمی کنه آخه انعقاد خونش مشکل داره و مرخصی بهش نمیدن و بعید میدونم قبول کنه حالا فعلا عجله ندارم تا سال دیگ صبر میکنم و اگ تا عید نشه ای یو ای میکنم

اره ویتامین ای ک سه ماهه میخوره  

🌷
گفت یکماه مصرف کنه از هر کدوم سی تا داد بعد ماه دیگ بیاد ببینم چطور شده و یک آزمایش دیگ بده ببینم نت ...

آها انشاءالله ک.تموم آیتماش خوب شده باش🙏🙏ف اقدام داشته باشین؟چرایه سرنمیری پیش سنایی..لطفا برا آی یوآی بری مشهد

آها انشاءالله ک.تموم آیتماش خوب شده باش🙏🙏ف اقدام داشته باشین؟چرایه سرنمیری پیش سنایی..لطفا برا آی ...

چشم حتما میرم مشهد ممنون عزیزم

حالا اول شوهرم ببینم درمان میشه یا نه

خودم خداروشکر مشکلی ندارم اصلا یک خورده از اضافه وزن تخمدانام تنبل شده چون قبلا نداشتم ک الان تو رژیمم ک کم کنم میدونم مشکل ام حل میشه متفورمین هم میخورم ک لاغرم میکنه داره

🌷
آها انشاءالله ک.تموم آیتماش خوب شده باش🙏🙏ف اقدام داشته باشین؟چرایه سرنمیری پیش سنایی..لطفا برا آی ...

اره باغانی ک گفت اقدام داشته باش طبیعی باردار میشی حتما گفت از شب دهم تا بیستوم.پریودی  شب درمیون 

بقیه روزا نداشته باشید 😕تا اسپرم ضعیف نشه 

🌷
برای چی سنائی؟ شنیدم دکتر سوئیزی خیلی خوبه نمیدونی آدرسش کجاست؟

چراعزیزم ه بیمارستان مبینی ساختمان امین طبقه آخر....آخه هردوتحت نظرباشین بهتره خیلیا شوهرشون مشکل دتشتن باداروهای سنایی بجه دارشدن

چشم حتما میرم مشهد ممنون عزیزم حالا اول شوهرم ببینم درمان میشه یا نه خودم خداروشکر مشکلی ندارم اصل ...

متفورمین براکسایی ک قنددارن خیلی خوبه مگ.تو قندداری؟پ تا شوهرت درمان بشه توفقط ورزش کن دراز نشست پیاده روزی

اره باغانی ک گفت اقدام داشته باش طبیعی باردار میشی حتما گفت از شب دهم تا بیستوم.پریودی  شب درمی ...

اگ ازمن میشنوی اقدام نداشت باش تا آیتماش خوب بشه

چراعزیزم ه بیمارستان مبینی ساختمان امین طبقه آخر....آخه هردوتحت نظرباشین بهتره خیلیا شوهرشون مشکل دت ...

یعنی دارو غیر لتروزول و کلومیفن و متفورمین میخواد بده برای بارداری ؟

شوهر خیلی مذهبی اجازه نمیده و میگ جایز نیست دکتر مرد چون شنیدم معاینه میکنه

🌷
2706