2733
2739
عنوان

ازدواج بده؟؟؟؟

487 بازدید | 70 پست

خانومااگه طرف پسرخوبی باشه ینی باایمان، وضع مالی متوسط به بالا، خوش اخلاق, بازهم مجرد بودن بهترازازدواج باهمچین پسریه؟؟

کلا چرااکثرتون میگید مجردی روبه متاهلی ترجیح میدید؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من متاهلی رو ترجیح میدم 

با اینکه مجردی از‌نظر مالی و آزادی استقلال داشتم

اما متاهلی خیلی زندگی هدفمند و عاشقونه تره اگه انتخاب عاقلانه باشه

صرفا شوهر کنی که مجرد نمونی اصلا خوب نیس

مجردی بهتر از شوهره بد هست

نه کی گفته؟ ازدواج‌ با شناخت کامل از روی عقل و با در نظر گرفتن‌ همه شرایط و البته با علاقه، خیلی بهتر از مجردیه

کسایی که می گن مجردی بهتره ازدواج غلط داشتن که معمولا نتیجه ی بی‌تدبیریه

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
2740

ازدواج‌مث توالت میمونه اونایی ک توشن میخان بیان بیرون اونایی ک بیرونن این پا اون پا میکنن زودتر برن تو😑

کلا ک هیچ کس از جایی ک هس راضی نیس...

ولی اگ از مجردیت لذت کافیو بردی ...الان با ی انتخاب عاقلانه وارد زندگی متاهلی شو..

البته اگ سنت کم نیست

چون الکی میگن.

همینا که میگن بگو ادرس بده توهم طلاق بگیر من باشوهرت زندگی کنم‌اگه شوهرشو داد.

ولله یکی اینجور بم گفت گفتم خو من باش ازدواج میکنم طلاق بگیر .دهنشو بسسست.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

خوش اخلاق مومن  واقعی

خانواده ی بااصالت چهره ی دل نشین

وضع مالی ک باعث شه دستت وجلوکسی دراز نکنی

خب این فرشتست

تنهایی اصا خوب نیس😍

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

متاهل بشی‌ مسئولیت و مدیریت زندگی با شما دو نفره

همیشه یه پشتیبان و‌ همراه داری که با هم اون زندگی رو به جلو ببرید

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

اگه طرفت خوب باشه انسان باشه زندگی متاهلی بهشته اصلاقابل مقایسه بامجردی نیست،زندگی خودت،شیرینه دیگه،فقط انتخابت درست باشه

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

عزیزم همه میگن یه ازدواجِ خوب بهتر از مجرد بودن هس 

ولی تجرد بهتر از یه ازدواج بد هس 

اتفاقاً اینجا من تاحالا ندیدم  دوران مجردیو ترجیح بدن به متاهلیشون اینجا بیشتر از تاهل راضی هستن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم