2737
2734
عنوان

ازدواج بده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ قرطیا واسه دوروز خوبن بری توزندگی مردونه میپسندی اگ ظاهرو میگی سلیقه ایه من چهره ی جذاب مررردد ...

کارمند شهرداریه 

توقیافشو تصور کن چطورن کتوشلوار سرمه ای وپخته و حالت مومنی اینا.اون شکلیه.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
منکه اکثرادیدم اینجا میگن مجردباش وپادشاهی کن. یابه کسی که دوس داره ازدواج کنه میگن به سری که دردنمی ...

حرف مفته بخدا

مجردی باید از ده نفر اجازه بگیری

متاهلی ی نفره

بعدشم ازدواج ی چیز طبیعی وفطریه ونیازه

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2728
کارمند شخرداریه  توقیافشو تصور کن چطورن کتوشلوار سرمه ای وپخته و حالت مومنی اینا.اون شکلیه.

هیکلش چجوریاست

دکمه هاشو تا گردن میبنده و ریش داره یاته ریش

من برا خودم خوشتپ ولی تیپ سنگین دوس دارم دلم میخواد دخترا بش توجه نکنن غیرتیم اخه خخخ

بعدازدواجم میتونی درس بخونی.  

اره .

بعد من ادم چند کاره ای هستم توانایی اینو دارم چند کارو باهم بکنم.

ولی حس خیانت بهم دست میده‌.

میترسم مثل دوستام بشن.

اونا درس نخوندن بار دار شدن.

شدن کابوس من.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
ن اصلا. حس میکنم دارم کار بدی میکنم. هی میگم این زندگی من میست این چیزی نبود که من میخواستم من قرا ...

همه زینبا همینقدر داغونن یعنی؟؟؟منم عین همین فکرارو دارم🤦🏻‍♀️

2740
هیکلش چجوریاست دکمه هاشو تا گردن میبنده و ریش داره یاته ریش من برا خودم خوشتپ ولی تیپ سنگین دوس دا ...

ن شیش تیغ بود .خفه نکرده بود خودشو ولی تسبیح داشت دستش.

هیکلشم عادیه مردونه عادی.چهارشونه.

چندسالته 

۲۰

ن شیش تیغ بود .خفه نکرده بود خودشو ولی تسبیح داشت دستش. هیکلشم عادیه مردونه عادی.چهارشونه.

بجز شش تیغ این مرد ارزوهای منه بفرستش برامن😂

وقتش کیه ؟؟

واسه دختر ۲۳ به بعد به نظر من ، بعد تموم شدن درس و استفاده کامل از دوران مجردی!!!!

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
همه زینبا همینقدر داغونن یعنی؟؟؟منم عین همین فکرارو دارم🤦🏻‍♀️

ن ولله دوتا زینب داریم توفامیل اصلا فکر نکردن یهو عروس شدن .

میپرسیدی عروسی چیه اصلا نمیدونستن.

اونوقت من بجا خوشحالی عصبی میشم ماراحت دستام میلرزه.

ولی اگه خاستگار نباشه هی تو پیجا دنبال عروس دومادم مدل لباس و گل واینا😐

دوگانگی شخصیتی در من موج میزنه.

۲۰

یه سال ازم بزرگتری هووو خیلی وقت داری هنوز

توهم منو ی بار دیدی عکس گذاشته بودم کاربری قبلیم با روسری نارنجی گفتی چه حجابی خداحفظت کنه 

ابروهام یکم پهنه یادت اومد؟؟؟